Strona 2 z 48 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 477

Wątek: Patche / DLC / FLC - dyskusje i spekulacje

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Atar Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Celtowie szybko się pojawią, bo teraz mają rooster germański co psuje klimat podboju Brytanii Sasami.
    Fakt może do tego dorzucą jakiś grywalnych Brytów a Arturem na czele

  2. #12
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach
    Dlatego ja się z grą wstrzymuje do brytońskiego DLC. :p

  3. #13
    Wojski Awatar Atar
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Ja też z tego powodu powróciłem do moich ulubionych Sasanidów (choć troszkę za łatwo idzie na vh) i czekam Sasami na Arthur DLC. Swoją drogą w czasie kampanii Sasami w Brytanii, król Irlandii miał cechę "nienawiść do Sasanidów", a ilu on mógł ich w życiu widzieć, żyjąc na zielonej wyspie na drugim końcu świata Chyba się producentom pomieszało z Sasami, także liczę że ewentualne DLC poprawi cały klimat Brytanii.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Atar za przydatny:


  5. #14
    Łowczy Awatar WaregWenedyjski
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Czeremcha/B-stok
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    33
    Otrzymał 25 podziękowań w 14 postach
    Nope, grając Bizantyńczykami zobaczyłem, że padyszach nienawidzi Franków. Oni te traity losowo przydzielają.

  6. Użytkownicy którzy uznali post WaregWenedyjski za przydatny:


  7. #15
    Wojski Awatar Atar
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    No może padyszachowi w dzieciństwie krzywdę zrobił jakiś niewolnik frankijski
    Trochę to słabe. Mogli by jednak dać jakiś filtr kulturowy, żeby przydzielało takie cechy wodzom wrogich nacji albo chociaż sąsiadującym, bo tak to trochę śmiesznie wychodzi.

  8. #16
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Jeśli o chodzi o tych Sasanidów to nadal nie jest dobrze. Mają 2 unikatowe hełmy plus 2 germańskie. Wiele jednostek nadal wygląda po muzułmańsku np. perscy jeźdźcy w szmatach na głowach. Generałowie wyglądają jak z epoki kalifatu. Powinni mieć te hełmy z maskami co oficerowie i najsilniejsi katafrakci. Do tego brak bród, a u Sasanidów każdy komu rosła broda to ją nosił. Tu ma je ok. 30 % żołnierzy.
    Nadal mi się nie podoba brak hełmów generalskich dla Rzymian. Dali Alamanom takie wysadzane kamieniami, a rzymscy generałowie nosili właśnie coś podobneo tylko z nosalem i napolicznikami. Mała różnorodność tunik rzymskich. N
    Najgorzej wypadli Sarmaci. Alanowie są Germanami jak Wizygoci, Frankowie czy Wandalowie i różnią się od nich kilkoma jednostkami. Inni Sarmaci np. Roksolanowie są kopią Hunów i są skośnoocy. Żenada.
    Germanie przed nowym DLC też są mało różnorodni. Nie dość że wiele jednostek to armie klonów to w dodatku wiele jednostek jest bardzo podobnych do siebie.
    Co do Celtów to pewnie są kopiami Germanów póki nie wydadzą nowego DLC.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. #17
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    Mam pytanko , gdzie znalezć roster nowego DLC germańskiego?

  10. #18
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    W miejscu "O tym DLC" wciśnij pod tekstem "czytaj wiecej" i będziesz miał szczegółowy opis zawartości - frakcje, jednostki itp.

    http://store.steampowered.com/app/343460/
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  11. #19
    Wojski Awatar Atar
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    Jeśli o chodzi o tych Sasanidów to nadal nie jest dobrze. Mają 2 unikatowe hełmy plus 2 germańskie. Wiele jednostek nadal wygląda po muzułmańsku np. perscy jeźdźcy w szmatach na głowach. Generałowie wyglądają jak z epoki kalifatu. Powinni mieć te hełmy z maskami co oficerowie i najsilniejsi katafrakci. Do tego brak bród, a u Sasanidów każdy komu rosła broda to ją nosił. Tu ma je ok. 30 % żołnierzy.
    Nadal mi się nie podoba brak hełmów generalskich dla Rzymian. Dali Alamanom takie wysadzane kamieniami, a rzymscy generałowie nosili właśnie coś podobneo tylko z nosalem i napolicznikami. Mała różnorodność tunik rzymskich. N
    Najgorzej wypadli Sarmaci. Alanowie są Germanami jak Wizygoci, Frankowie czy Wandalowie i różnią się od nich kilkoma jednostkami. Inni Sarmaci np. Roksolanowie są kopią Hunów i są skośnoocy. Żenada.
    Germanie przed nowym DLC też są mało różnorodni. Nie dość że wiele jednostek to armie klonów to w dodatku wiele jednostek jest bardzo podobnych do siebie.
    Co do Celtów to pewnie są kopiami Germanów póki nie wydadzą nowego DLC.
    Mnie najbardziej zastanawia brak u Sasanidów hełmów z osłoną kolczą twarzy, łatwe do zrobienia, często występowały w poprzednich częściach serii i nie byłoby problemu z brodami
    Co do turbanów, z tego co pamiętam to do końca nie wiadomo kiedy się wykształciły, także jakieś formy zawojów mogą u Persów występować, choć może nie takie wyraźnie islamsko-arabskie, pewnie bardziej pasowałyby jakieś czapki frygijskie.
    Tak jak piszesz niestety jednostki to klony, chociaż generalnie raczej ładnie wykonane. Mnie najbardziej drażni jednolitość malowania tarczy w obrębie jednego oddziału, zwłaszcza w nacjach barbarzyńskich. Niestety Celtowie mają rooster germański. W kwestii różnorodności producenci się za bardzo nie wysilili, no ale pewnie kolejne DLC albo mody to zmienią.

  12. #20
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach



Strona 2 z 48 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •