Strona 5 z 48 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 477

Wątek: Patche / DLC / FLC - dyskusje i spekulacje

  1. #41
    Łowczy Awatar PioterC
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Gdynia, Pomorskie
    Postów
    137
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 7 podziękowań w 4 postach
    Ostrogoci...

  2. #42
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Nie wiem :p wiem, że jak grałem Sasami to bardzo długo ciągnęło się za mną wypowiedzenie wojny nacji, z którą miałem umowę handlową (w sensie wszedłem i zająłem bez pytanie w okresie "ochronnym"). Wtedy było ciężko. Jedna umowa handlowa, wszyscy na czerwono albo żółto. Jakoś się udało odbudować relacje ale nie były tak dobre jak teraz. Nauczyłem się przestrzegać umów. Jak wypowiadam wojnę to najpierw wypowiadam umowy itd.

  3. #43
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Na relacje dyplomatyczne wpływa wiele czynników, w panelu dyplomacji przy nastawieniu do Twojej nacji możesz sprawdzić szczegóły.

  4. #44
    Łowczy Awatar PioterC
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Gdynia, Pomorskie
    Postów
    137
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 7 podziękowań w 4 postach
    jasna sprawa z tymi czynnikami... specjalnie rozpocząłem nową grę i teraz będę zwracał uwagę na dyplomację... zobaczymy jak to się będzie zmieniać...

  5. #45
    Pampa
    Gość
    Dla Rzymu nic się nie zmieniło, cały czas wojny ze wszystkimi. Masakra.

  6. #46
    Łowczy Awatar PioterC
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Gdynia, Pomorskie
    Postów
    137
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 7 podziękowań w 4 postach
    rozpocząłem nową kampanię Longobardami i póki co (kilkanaście tur) jest w miarę ok... Ci co mają pakty o nieagresji i umowy handlowe - to im przychylność rośnie albo stoi w miejscu... zobaczymy dalej...

  7. #47
    Wojski Awatar moochaPL
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 8 podziękowań w 6 postach
    Mam wrażenie, że po pierwszym patchu SI więcej przejmuje osad, niż zrzuca na nie atomówki, co jest oczywiście na plus. Dwa, jest bardziej aktywny dyplomatycznie, tak między sobą, jak i w stosunku do gracza.

  8. #48
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Poza przejmowaniem nawet za odbudowę się bierze. U mnie Galię i Iberię, które były spalone w większości AI zaczyna sobie od nowa zasiedlać. Do tego bezproblemowo zakończyłem sporą część wojen i często dostaję ofertę PONu, albo sojuszu.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  9. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


  10. #49
    Łowczy Awatar PioterC
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Gdynia, Pomorskie
    Postów
    137
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 7 podziękowań w 4 postach
    zgadza się... też rozpocząłem nową kampanię Longobardami (jak pisałem kilka postów powyżej) i rzeczywiście... dyplomacja jakby się ożywiła - zarówno ja mogę częściej coś nią wskórać, jak i otrzymuję różne oferty od SI... Ponadto SI między sobą też jakby więcej paktów i sojuszy zawiązywało... co do regionów - faktycznie mniej atomówek (Hunowie dalej niszczą sporo, ale to akurat jest poprawne), zaś SI nie robi tego tak często jak wcześniej i jakby częściej zasiedla zniszczone tereny...
    Wczoraj się zdenerwowałem z tego powodu, bo ostatni region w mojej prowincji był zniszczony, zbierałem kasę na kolonizację, a tutaj przyszedł sobie taki jeden i mi go zasiedlił - dziad jeden...

    Jeszcze jedno - czy u Was także SI lepiej broni swoich prowincji? Wczoraj miałem dwa przypadki, że SI ruszyło na wyprawę przeciwko innemu SI - wykorzystałem to, żeby zaatakować... W następnej turze SI zrezygnował z oblężenia i wrócił bronić swojego...

  11. #50
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez PioterC Zobacz posta
    zgadza się... też rozpocząłem nową kampanię Longobardami (jak pisałem kilka postów powyżej) i rzeczywiście... dyplomacja jakby się ożywiła - zarówno ja mogę częściej coś nią wskórać, jak i otrzymuję różne oferty od SI... Ponadto SI między sobą też jakby więcej paktów i sojuszy zawiązywało... co do regionów - faktycznie mniej atomówek (Hunowie dalej niszczą sporo, ale to akurat jest poprawne), zaś SI nie robi tego tak często jak wcześniej i jakby częściej zasiedla zniszczone tereny...
    Wczoraj się zdenerwowałem z tego powodu, bo ostatni region w mojej prowincji był zniszczony, zbierałem kasę na kolonizację, a tutaj przyszedł sobie taki jeden i mi go zasiedlił - dziad jeden...
    No nie dogodzisz...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 5 z 48 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •