Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: Tłumaczenie - dyskusje

Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 485
    Otrzymał 1 036 podziękowań w 697 postach
    No cóż, taki urok tłumaczenia. Myślę, że petycja mogłaby załatwić sprawę, ale wątpię w ilość podpisów.

Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Podkomorzy Awatar Chaak
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    260
    Otrzymał 250 podziękowań w 188 postach
    Z tłumaczeniem Romka później też było słabo. Procarze w WoS zostali peltastami, któraś z jednostek piechoty miała dopisek konna, a to i tak nie przebija największego hitu - peltastów z pikami, których przemieniono na doborowych procarzy

寧我負人,毋人負我。
    曹操

Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    698
    Otrzymał 769 podziękowań w 393 postach
    Hehehe, ale poprawili te byki w WoS? Grałem w ten DLC tylko chwilę odkładajac na bardziej wolny czas.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal

Patroni
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    41
    Otrzymał 169 podziękowań w 104 postach
    Ech, 43 posty spłodzili, ponarzekali, ale zero konstruktywności Przecież mogli wysłać do twórców tłumaczenia swoje uwagi, też tego nie zrobili. Ot naród polski - w sytuacji kryzysowej za szablę chwycą, a w sytuacji niekryzysowej to tylko pobiadolić potrafią

Jednak dziś, w ten dzień szczególny, po 101 latach od odzyskania niepodległości, dzięki której język polski nadal istnieje, możecie udoskonaloną wersję spolszczenia sobie pobrać!

Poprawiłem wszystkie wyartykułowane w tym wątku błędy oraz trochę udoskonaliłem niektóre opisy (głownie te pojawiające się w bitwach). Oczywiście będę nadal to dopracowywał, bo po latach grania w Medievala II czas na Attylę No a że Medieval drugi mi się trochę znudził, a na horyzoncie Medieval Kingdoms to nieuchronnie ten dzień, kiedy zacznę męczyć Attylę, musiał nadejść

Zapraszam do wątku ze spolszczeniem.
    Ostatnio edytowane przez wino ; 28-05-2020 o 15:31
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

5. Następujących 2 użytkowników podziękowało wino za ten post:

Moderatorzy Globalni Awatar Eutyches
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    360
    Otrzymał 338 podziękowań w 227 postach
    Pobrałem, odpaliłem sobie na starych zapisach i ładnie działa, np. zobaczyć Gotów, to bezcenne^^
    Fajna sprawa, bo poprawia komfort gry.

Dawniej Eutyches z rangą kotołak 2008/09 do 2014 roku//Gdzie indziej, zwany Nobanion, tym bardziej kotołak

Patroni
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    41
    Otrzymał 169 podziękowań w 104 postach
    Informacje z encyklopedii niestety są pobierane z internetu, więc wiele informacji w niej zawartych jest nieaktualnych, szczególnie nazwy wielu jednostek, bo trochę je usystematyzowałem, na co niestety nie mamy wpływu.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów