Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Mod XL

  1. #1
    Stolnik Awatar Dunkel
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    808
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Mod XL

    gracie może z tym modem? jak się gra?
    ja właśnie zainstalowałem, gram od wczesnej epoki Papiestwem i trochę mnie rozwalają bitwy, ale daję radę - mam jednak wrażenie, że nie jest realnie jak Mod zapowiadał, żeby się np. moja jedna jednostka rycerzy armii królewskiej wyłożyła na miejskiej milicji? teren płaski był powinni ich roznieść... no może nieprzyzwyczajony jestem, bo na podstawce jedną jednostką kawalerii czasem wyrzynam połowę wojska kompa...
    no i zniknęli mi z papiestwa konni kusznicy, a szkoda, bo tak ich lubię...

  2. #2
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mod XL

    Daj jakąś zajawkę moda, czasem gram jeszcze na podstawce, ale już coraz rzadziej a bym sobie przypomniał cos nowego z chęcią.
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  3. #3
    Stolnik Awatar Dunkel
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    808
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mod XL

    a co chcesz wiedzieć?
    ja już uwielbiam w tym modzie robić "death army" czyli parę jednostek, nawet najemników i rzucać ich na duże armie wroga - plusem XL jest to, że tu walczą do końca, nie tak łatwo przepędzić, także robię parę jednostek i wybijam tak 1000 woja tracąc całą 300osobową armię i potem już najazd elegancki. Poza tym więcej frakcji oznacza więcej kombinacji.
    Na razie jadę Polską we wczesnym etapie, tu Niemcy zostali sklepani przez Fra, Pol, Dan, Wen, robię tez porządek z Kijowem, ponadto druga kampania to Papiestwem - mam zamiar odbudować terytorialnie Rzym, na razie padła Wenecja. No i Królestwo Jerozolimskie - budując pewne budynki budujesz armię typową dla krucjat - lepszej armii chyba nie widziałem klepię każdego nawet Mongołów.
    Inna sprawa, że zgodnie z zaleceniem za ekspercki poziom się nie wziąłem, bo tam AI ma zawsze 5 morali wyżej od gracza, ale teraz chyba spróbuję jak dokończę obecne kampanie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •