Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 125

Wątek: Kampania Online YouTuberów - Krzyżaki L

  1. #21
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    OK.

    Swoją drogą to nawet można by kiedyś rozegrać KO z bitwami online (oczywiście małe bitewki typu 1 oddział vs 1 oddział na auto). Graliśmy tak w KO na Rome (jedynce), szło dobrze, KO była na zaawansowanym etapie, w sumie rozegraliśmy 33 bitwy i 35 tur. Zasady się sprawdzały.

    Niestety gracze się wykruszyli i jest "pauza" - subforum nadal istnieje:

    http://forum.totalwar.org.pl/forumdi...?307-Rome-KO-I

    Zachar proponował dokończenie kiedyś tej KO, więc może jeszcze to ruszymy, ale przydałoby się uzupełnić choć trochę skład. Tylko ostatnio jak patrzyłem to nie działał mi Multiplayer Rome - czy to tylko u mnie problem czy może wyłączyli serwer bo pojawił się Rome 2

    Wiesz coś o tym

    =================================

    Bitwy tworzyłem w edytorze, odwzorowując sytuację z mapy KO (a straty z bitew symulowaliśmy kasując jednostki w kampanii).

    Jeśli masz "Rome" to mogę ci przesłać powtórki bitew (wszystkich 33 nie mam, ale większość).

  2. #22
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Zostańmy na razie przy medku na konwencjonalnych zasadach. Nie chcę się porywać z motyką na słońce tylko małymi kroczkami odbudować scenę KO. Pierwszym i tak wielkim krokiem jest ta kampania YouTuberów. Najpierw ją zacznijmy i skończmy
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #23
    Podczaszy Awatar KapitanKatana
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    697
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Oby było z kim grać w te wszystkie KO, bo jeśli ta kampania nie wypali to w sumie prędzej czy później nikt nie będzie grał.

  4. #24
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Wypali na 100%. Teraz już tylko zwiększamy kaliber
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #25
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    TUFF odpada nie ma Medievala ;/
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  6. #26
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Co się stało się?

  7. #27
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Nic, po prostu TUFF nie ma medievala.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #28
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Dopisuję Marvolo, zostało nam dwóch złapać. Pisałem do Sanvone ale nie odpisuje mimo iż jest online na steam i wchodzi na forum ale widziałem też na YT w informacjach że obecnie jest przerwa w kręceniu - ostatni filmik ma chyba sprzed 3 tygodni. Temer ma jeszcze zagadać z Ragnarem gdy ten pojawi się na steamie lub skypie. Szukajcie panowie kolejnych chętnych na wszelki wypadek
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #29
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Potwierdzam udział.

  10. #30
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka Zobacz posta
    Nic, po prostu TUFF nie ma medievala.
    Nie wiem ale TUFF'a nie potraktowałem jako nicku. x)

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •