Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 218

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #101
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Ashgan, właśnie dlatego że to ma być ćwiczebnie chcę rozegrać to KO jako seria YT. Bo w sumie najgorzej nam wyszła organizacja przed publikacją. Powinniśmy teraz zacząć to organizować na zapas, i tak ja Radek mówi, nagrywać, szykować zapowiedzi intro i w ogóle i ustalić premierę np. na 1 listopada (taki przykład) kiedy seria będzie już gotowa. Każdy ustawi swoje odcinki do publikacji poprzez opcje Zaplanowane.
    WMM, nie rozumiem tego problemu z epickimi modami Jeśli gramy dla funu to balans nie ma najmniejszego znaczenia. Po drugie na serii może nam się udać znaleźć więcej mniejszych youtuberów, jest ich na prawdę od groma. A nawet jeśli to nie będzie problem z nie-youtuberami. Przekonuje mnie jednak fakt, żeby w formie ćwiczeń zrobić kampanię dla mniejszej liczby graczy by wprawić się organizacyjnie przed większymi epickimi modami dla kilkunastu graczy.
    I jedna ważna sprawa Panowie.
    Pewien wielki youtuber na privie mi napisał, że to będzie crap i nasza kampania będzie nie wypałem. W imieniu Wielkiej Wszechkapusty nawołuje do wszystkich Generałów tutaj byśmy udowodnili mu iż wielce się myli!

  2. #102
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Wedle wiki.totalwar w kampani ameryk jest 9 frakcji z czego 2 są niegrywalne, ale Norwegia i Mongołowie też były niegrywalne więc to problemem pewnie nie jest
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  3. #103
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    To jak? Ameryka, a TA, Warhammer czy TES, gdy się wprawimy jako trzecie KO? Myślę, ze byłoby to najoptymalniejsze rozwiązanie

  4. #104
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Moim zdanie tak, wedle wiki mamy tak :
    Apachean Tribes
    The Aztec Empire
    Chichimec Tribes
    The Mayans
    New Spain
    The Tarascans
    The Tlaxcalans
    England
    New France

    Najbardziej OP wydaje się Anglia toteż ona powinna być kontrolowana jako SI.
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  5. #105
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Jak dla mnie powinniśmy to zrobić na Modzie fantasy, inaczej cały czas będziemy tego unikać i szukać zwykłych kampanii

  6. #106
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Jestem za pod warunkiem , że nikt jeszcze nie dołączy

  7. #107
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Ok, poprawka odnośnie Ameryk -> jest 7 frakcji, a więc odpada dostosuję się do Was, dla mnie każda kampania będzie mega popieram nawet kampanię Partii Polskich
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  8. #108
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    A ile jest w pozostałych.

  9. #109
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    to dawajmy tego third age, bo bedziemy cały czas debatować za i przeciw i nigdy nie zagramy . Niech ktoś założy temat lub coś w tym stylu gdzie można by się wpisać itp i szukajmy ludzi
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  10. Użytkownicy którzy uznali post Remix za przydatny:


  11. #110
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Z epickimi modami chodziło mi o długość takiej kampanii. Będziemy potrzebowali mnóstwa tur żeby to rozegrać, wolę krótsze kampanie a intensywniejsze.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •