Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Ambasada Krwawego Księcia Nowogrodzkiego

  1. #1
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach

    Ambasada Krwawego Księcia Nowogrodzkiego

    Witajcie przybysze w ambasadzie Królestwa Nowogrodu, którego panem i władcą jest strażnik tych Ziem, Krwawy Książę Nowogrodzki Remix


    Wszystkie wasze prośby zostaną rozważone przez samego Krwawego Księcia.
    Lecz miejcie na baczeniu, iż Krwawy Książę, strażnik tych Ziem, Pan i Władca Nowogrodu, nie jest pobłażliwy.

    Sojusze:
    Zakon Krzyżacki

    Pakty o nieagresji:

    Wojny:
    Litwa
    Dania
    Mongolia

    Inne:
    Ostatnio edytowane przez Remix ; 29-04-2015 o 22:59
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  2. #2
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Pokorny sługa Zakonu przybywa z poleceniem od Wielkiego Mistrza Wielkiego Mistrza Malborka, by zawrzeć sojusz z Krwawym Księciem Remixem. Sługa doskonale wie, że jeśli zawiedzie to straci głowę, nie ważne z czyich rąk.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #3
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Strażnik tych Ziem, Pan i Władca Nowogrodu, Krwawy Książę Remix jest zaintrygowany propozycją Wielkiego Mistrza Malborka, i zapytuję o warunki sojuszu. W imieniu mego Pana i własnym, życzę bezpiecznej podróży do Wielkiego Mistrza.
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  4. #4
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Będzie to sojusz na honorowych zasadach, kto zaatakuje Wielki Nowogród zostanie zaatakowany przeze mnie, oczywiście Wielki Mistrz Wielki Mistrz Malborka liczy na to samo. W ramach sojuszu z uprzednim uzgodnieniem przewidujemy wspólne wyprawy i równy podział w łupach.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #5
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Po długich obradach ze swoimi najwybitniejszymi doradcami, strażnik tych Ziem, Pan i Władca Nowogrodu, Krwawy Książę Remix, wyraża zgodę na warunki tego sojuszu. Mamy nadzieję na owocną współpracę, oraz wspólne stworzenie wielkiego, wspaniałego królestwa.
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  6. #6
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Witaj Wszechwielki i potężny panie Nowogrodu! Przysyła mnie Wielki Książę Litwy Imbomir I . Mój Pan proponuje twemu księstwu Pakt o Nieagresji , a nawet o wzajemnej współpracy. Nasi poddani potrzebują naszego zaangażowania i proszą o ochronę ich wiary oraz naszej wspólnej kultury. Kapłani chrześcijańscy zbyt daleko się posuwają. Przemyśl to panie .

    Żyj zdrów i z Wielkimi Bogami !
    Ostatnio edytowane przez RadekGames ; 27-03-2015 o 14:00

  7. #7
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Przybywam panie z pólnocy, z poselstwem od Króla Danii. W imieniu mego władcy chciałbym złożyć na wasze ręce propozycje Paktu o nieagresji. Wojna to straszna tragedia, oby nasze państwa nigdy jej nie zaznały, liczymy na waszą dobrą wolę i rychłą odpowiedź.

    pozdrowienia Panie.

  8. #8
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Wracam do domu , Te jedzenie mi nie służy !

  9. Użytkownicy którzy uznali post RadekGames za przydatny:


  10. #9
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez RadekGames Zobacz posta
    Witaj Wszechwielki i potężny panie Nowogrodu! Przysyła mnie Wielki Książę Litwy Imbomir I . Mój Pan proponuje twemu księstwu Pakt o Nieagresji , a nawet o wzajemnej współpracy. Nasi poddani potrzebują naszego zaangażowania i proszą o ochronę ich wiary oraz naszej wspólnej kultury. Kapłani chrześcijańscy zbyt daleko się posuwają. Przemyśl to panie .

    Żyj zdrów i z Wielkimi Bogami !
    Witaj szanowny emisariuszu, rozpatrzyłem propozycję twojego Pana Wielkiego Księcia Litwy Imbomira I, jednak z całym szacunkiem muszę odmówić. A teraz rozgość się i zjedz z nami
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  11. #10
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuff_gru Zobacz posta
    Przybywam panie z pólnocy, z poselstwem od Króla Danii. W imieniu mego władcy chciałbym złożyć na wasze ręce propozycje Paktu o nieagresji. Wojna to straszna tragedia, oby nasze państwa nigdy jej nie zaznały, liczymy na waszą dobrą wolę i rychłą odpowiedź.

    pozdrowienia Panie.
    Czy propozycja Dani rowniez zostala dorzucona?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •