Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Wątek: Jak grać w KO Krzyżaki 50

  1. #1
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Problemy techniczne, dyskusja

    <Kasacja - jest już nowy temat z instrukcją. Ten będzie od dyskusji o sprawach technicznych>

    TEN TEMAT JEST NIEAKTUALNY ZAPRASZAM DO NOWEGO (LINK):

    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post338105
    Ostatnio edytowane przez Domen ; 23-03-2015 o 19:57

  2. #2
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    3. Plik export_descr_buildings.txt wrzucamy do folderu M2TW / mods / teutonic / data. Podmieniamy istniejący plik.

    4. Plik export_descr_unit.txt wrzucamy do folderu M2TW / mods / teutonic / data. Podmieniamy istniejący plik.

    Ta... tyle, że tam takie pliki nie istnieją normalnie (teraz je mam bo wrzucałem je wcześniej)
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #3
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    No tak, nie u każdego istnieją (nie wypakowałeś plików gry). A sprawdź, czy możesz odpalić grę z mojego sejwa

    Jeśli nie to może będziesz musiał wypakować pliki, albo utworzyć specjalny skrót do odpalania gry, z komendą " --io.file_first" - tak jak tu:

    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...%C3%B3lestw%29

    Tylko że to będzie skrót pliku Launch_teutonic.bat w tym przypadku.

    Ktoś jeszcze nie posiada tam tych plików

  4. #4
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Uruchamiając z tego pliku launch_teutonic odpala się medek i widzę ekran ładowania podstawki po czym wywala do pulpitu i pokazuje błąd bez jakiejkolwiek treści. Po normalnym uruchomieniu teutonica gra się uruchamia normalnie ale po wczytaniu sejwa widzę przez chwilę obrazek dla litwy, który zaraz zmienia się w obrazek dla krzyżaków i grę również wywala do pulpitu
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #5
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Mam to samo co Mistrz

  6. #6
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Mówisz Domen, że jeśli do skrótu dodam tą końcówkę to będzie ok?

    EDIT: Nie jest. Wywala od razu na dzień dobry.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #7
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Najprostsze rozwiązanie jest takie:

    1. Usunąć na razie moje pliki z folderów gry (później wkleicie drugi raz).

    2. Wejdźcie w główny folder Medka następnie w tools / unpacker.

    3. Uruchomić narzędzie unpack_teutonic.bat i czekać aż skończy się proces.

    4. Ponownie wgrać moje pliki (tym razem powinno już być co podmienić ).

    5. Uruchomić grę plikiem Launch_teutonic.bat, wczytać mojego sejwa.

    ======================================

    Teraz nie powinno już wywalić do pulpitu. Skrót będzie niepotrzebny.

  8. #8
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Ten plik nie chce się uruchomić :/ wyskakuje tylko na ułamek sekundy wiersz poleceń :/
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #9
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    A sprawdź czy te pliki istnieją, czy nadal jest tam pusto (przed wrzuceniem moich wersji tych plików)

    Bo to może trwać tylko ułamek sekundy - więc chyba zadziałało. Powinny się pojawić pliki (wypakowane).

    ===========================

    Jest jeszcze w tym folderze aplikacja "Unpacker" ale nie wiem czy ona nie wypakowuje wszystkiego (a nam potrzebne tylko Krzyżaki).

  10. #10
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	15.8 KB
ID:	777
    I żadne nowe pliki się nie pojawiają. Gdyby się pojawiły to bym próbował dalej.
    Aplikacji unpacker nie mam. Mam tylko unpack_teutonic i pozostałe 3 kingdomsy + readme

    III. BASICS OF USING THE UNPACKER
    __________________________________________________ ____________________




    - The Unpacker should be placed in the 'tools\unpacker' folder of your
    Medieval II: Total War installation folder

    - To unpack all files and place them in your 'data' directory run
    the batch file 'unpack_all.bat'

    NOTE: To use this batch file the Unpacker and the batch file must
    be in the 'tools\unpacker' folder for Medieval II: Total War

    - To create a text file with a list of all files within the packs
    run the batch file 'list_contents.bat'. This will create a file
    'pack_contents.txt' in the 'tools\unpacker' folder;

    NOTE: To use this batch file the Unpacker and the batch file must
    be in the 'tools\unpacker' folder for Medieval II: Total War

    Nie mam tego unpack_all :/ Jest jeszcze jakaś instrukcja jak to zrobić z wiersza poleceń

    Z wiersza poleceń też nie idzie bo nie rozumie tej komendy unpacker.exe pewnie dlatego że takiego pliku nie mam. Wrzuć go na speedyshare to zobaczę czy działa
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •