Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Imbomir I Litewski

  1. #1
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

    Imbomir I Litewski

    Witaj w oficjalnej ambasadzie Wielkiego Księcia Imbomira I Litewskiego! Raz już pisałem poematy , ale mi się skasowało więc przejdźmy do rzeczy. Jestem skłonny negocjować z każdym ,kto przedstawi mi ciekawą i przemyślana propozycję .Ok to by było na tyle . Widzę że jesteś zdyszany , ta część choć skromna ,bo jeszcze w remoncie należy na czas pobytu do ciebie . czuj się jak u siebie .



    Sojusze: Królestwo Polskie , Królestwo Danii

    Pakty o nieagresji:

    Wojny:
    -Psy Zakonu
    -Nowogród
    -Cesarskie Dziewki
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fotolia_33131965_subscription_xl.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	91.3 KB
ID:	778  
    Ostatnio edytowane przez RadekGames ; 08-04-2015 o 18:11

  2. #2
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Wielki Mistrz Wielki Mistrz Malborka prosi byście panie łaskawie zaakceptowali zaproszenie do znajomych na steamie coby można było prowadzić prywatne rozmowy z łatwością
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #3
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Dyplomata od Króla Polskiego Ashgana I przybywa do pięknych włości Wielkiego Księcia Imbomira I Litewskiego z prośbą o sojusz w tych jakże mrocznych czasach. Czy Wielki Książę przystanie na propozycję i wzmocni oba królestwa Sojuszem wojskowym ?
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  4. #4
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Przyjacielu mój miły jesteś ilościowy,a me słowo macie,że go dotrzymam Bracie!

  5. #5
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Jako, że Pan mój wiąże wielkie nadzieje odnośnie sojuszu z Wielkim Księciem Litewskim, gwarantuje wszelaką pomoc w razie jakiejkolwiek agresji ze strony Waszych sąsiadów.
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  6. #6
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Ależ Panie mój miły naszych sąsiadów NASZYCH !Oczywiście mój Pan zapewnia wszelką pomoc . Wróg Korony jest wrogiem Litwy.

  7. #7
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Żeby urozmaicić ten piękny dzień - 32 marca - w oczekiwaniu na dostarczenie haseł do MG, WOJNA! BUHAHAHAHAHHAHAHAHA!
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #8
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cóż za wspaniały dzień na świętowanie , gdyż jeszcze dziś będziemy pić najlepsze wino z kilku czaszek małych wieśniaków malborka dla uczczenia pamięci tysięcy poległych!
    Ostatnio edytowane przez Wielki Mistrz Malborka ; 02-04-2015 o 14:18

  9. #9
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach

    Jeździec odziany w czerń, nie noszący żadnych królewskich symboli znanych w Europie, przybywa do Wilna z dalekiego wschodu.
    "Jestem Rycerzem Wszechkapusty. Nasza Organizacja przejęła władzę w Mongolii, po długiej wojnie domowej. Nasz Khan, który jest też Wielkim Rycerzem Wszechkapusty, postanowił wzmocnić prawosławną część tego kraju. Wysyłamy więc poselstwo Rycerzy do trzech graniczących z nami mocarstw by przełamać bariery dzielące nas od wieków i rozpocząć handel. Jesteście gotowi wysłać do nas swych kupców by przywieźli ze sobą tkaniny, srebro, broń, owoce i dobrobyt?

  10. #10
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Nadciągają

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •