Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Ambasada Ashgana I - Króla Polski

  1. #11
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Temer Zobacz posta
    Ashganie, królu Polski, dziś mam ci tylko jedną rzecz do powiedzenia, WOJNA!
    Mam nadzieję, że Pan Twój Cesarz Temer dobrze przemyślał ten ruch... odwrotu nie będzie !
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  2. #12
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Reakcja Organizacji na ślepą lojalność Niemiec Krzyżykom:

    Nasze działania polityczne w kwestii zastępstwa Wielkiego Mistrza Krzyżackiego z Malborka na tronie Rzeszy Niemieckiej, były całkowicie obiektywne i neutralne. Jednak w głębi serca liczyliśmy na to, że Temer I, po powrocie na tron, będzie kimś więcej niż polityczną marionetką Zakonu.

  3. #13
    Sara Temer
    Gość
    Jeśli Wielki Khan ma jakiekolwiek obiekcje względem mojej polityki niechże wygłosi je w ambasadzie cesarstwa.

  4. #14
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Na Twe słowo "wojna" nie mam słów, bądź słów wart wypowiedzenia przez przedstawiciela Organizacji.

  5. #15
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach

    Siedmiu jeźdźców wjechało przez bramy Wawelu. Wszyscy byli okuci w zielone płytowe zbroje.
    Pierwszy niósł szkatułę wypełnioną rzadkim niebieskim pyłem.
    Drugi niósł chorągiew Imperium Mongołów.
    Trzeci trzymał tarczę z popielnym okiem, symbolem Wojtascythe, Czarnego Generała.
    Czwarty miał na szyi zawieszony jeden z 17 kawałków strzaskanej korony Indii, jako symbol władzy Organizacji nad Półwyspem Indyjskim.
    Piąty trzymał nagi miecz Cesarza Chin, jako symbol sojuszu Wszechkapusty z tym mocarstwem.
    Szósty trzymał delikatnie zawiniętą główkę kapusty, jako symbol najstarszej rośliny naszej ziemi, jaką jest Wszechkapusta.
    Siódmy zaś... Trzymał dwie włócznie, które Król Polski podarował Wielkiemu Khanowi.
    "Wzywam Wielką Koronę do spełnienia obietnicy przyjaźni!. Na te dwie włócznie przysięgnijcie przymierze. A my przysięgniemy Wam sojusz do końca istnienia naszej prawosławnej prowincji Imperium. Na naszą krew! Wielki Kapłan widzi więcej od kogokolwiek w Europie. Być może posyła nas na śmierć w tej wojnie, albowiem to część jego Planu przyzwania Wszechkapusty. Ale JA, jako Wielki Khan o to nie dbam. Czarny Generał będzie walczyć dl Ashgana I. Niech Biało-Czerwoni Rycerze giną w naszej sprawie, to Zieloni rycerze wraz z zastępami mongołów będą ginąć za Waszą sprawę!"

  6. #16
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Król Ashgan I wyszedł na spotkanie rycerzom, których zbroje mieniły się w słońcu. Cały Kraków przybył na wieść o niesamowitych siedmiu jeźdźcach z dalekiego kraju. Król podszedł do nich wraz z eskortą rycerzy w biało-czerwonych płaszczach.

    "Witajcie, Wielcy Rycerze Wszechkapusty ! Ja Król Ashgan I, władca i prawowity Pan ziem polskich z radością i dumą mogę zapewnić Was, że polski Orzeł przeleci nad Waszym Wielkim krajem jako przyjaciel, i że wojska Koronne są na Wasze rozkazy a dom mój jest domem Waszym. Wielki Khan, Czarny Generał jest mi przyjacielem, tak jak i Imperium Wszechkapusty staje się przyjacielem Królestwa Polskiego, i tak trwać będę w tej przyjaźni i Świętym Sojuszu aż po kraniec świata lub do śmierci mojej ! Napijcie się u mego stołu boście zapewne znużeni podróżą, gdy Wasze wierzchowce odpoczną, zanieście wieść do Wielkiego Khana, że sojusz Mongolsko-Polski stał się faktem i trwać będzie na wieki !"
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  7. #17
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Dziękujemy za to zaproszenie. Z przyjemnością skosztujemy Waszych potraw. Nasza siódemka jednak zostanie na dłużej. Nie chcemy nadużywać Waszej gościnności, ale prócz obecnych tutaj darów, chcieliśmy przekazać wiedzę. Bardzo cenną wiedzę. Wielki Plan przyzwania Wszechkapusty był tworzony od tysiącleci i sięga daleko w przyszłość ludzkości. Wielki Kapłan zgodził się uchylić rąbka tajemnicy przyszłej historii Królowi Polskiemu by ten przekazał je swoim potomkom i ustrzegł swoich rodaków przed klęską kraju, jaki przyniosą trzy czarne orły. Pamiętaj, ze siła Polski będzie iść w jedności. Niech przyśli królowie nie oddają swojej władzy możnym tego kraju. Brzmi zawile, ale za kilka set lat Wasz naród zrozumie ostrzeżenie. Niech wasz Król tylko przekaże tą wieść przyszłym pokoleniom. I pamiętajcie, Wielki Plan zawsze się sprawdzał.
    Jeśli chodzi o drugi dar niesiony przez pierwszego Rycerza. Niebieski pył został skuty z dna wodospadu, w dalekich wschodnich górach. Je go wciągnięcie daje dar podwojenia życia. Ale zawsze za jakąś cenę. Odbierze coś Twojemu ciału, coś co najbardziej cenisz, więc użyj go mądrze.
    Pozostałe dary to symbole naszego paktu sojuszu, symbol Imperium mongołów, symbol Wszechkapusty, Symbol wierności Chin, Symbol wierności Indii oraz najważniejszy, bo wynikający tylko z serca naszego Pana... Tarcza popielnego oka. Jest najcenniejszy. Nawet jeśli mocarstwa Europy i wschodu Was opuszczą, nawet jeśli Organizacja Wszechkapusty podążając swym Wielkim Planem Was opuści, to Czarny Generał zostaje waszym lojalnym przyjacielem i nic tego nie zmieni, nawet jeśli miałby walczyć sam w pojedynkę.

  8. #18
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Król Polski wziął Tarczę Popielnego Oka i kazał powiesić po prawej stronie swego tronu, aby każdy kto staje teraz przed Królem stawał przed Symbolem Czarnego Generała. Wiadomość od Jeźdźców była bardzo tajemnicza, lecz król nakazał swemu skrybie i nadwornym możnym przygotować dekret :

    "Władza będzie sprawowana przez ludzi do tego wyznaczonych, ludzi odpowiedzialnych i prawych - działających ku chwale i dostatku Narodu Polskiego. Najważniejszą zasadą i od dziś Prawem Wieczystym - jest fakt, że jeśli jakikolwiek sprawujący władzę, niezależnie od pozycji jego i potęgi uznany zostanie za winnego działania na rzecz szkody Narodu Polskiego, czy to przez nadmierną chciwość, czy bezkarność czy wywyższanie się ponad innymi - Naród Polski wezwany jest do obalenia takiej Władzy. Jeśli osoba ta nie ustąpi ze stanowiska dobrowolnie Naród Polski nie ma prawa - ma obowiązek osobę taką obalić i wymierzyć najwyższą karę."

    Skrybowie i dostojnicy spojrzeli na siebie z niedowierzaniem, jako że Król do łagodnych ludzi należy tak dziś i w tej chwili sprzeciwić się nie mieli odwagi. Król po odprawieniu skryby zwrócił się do siedzących przy stole Jeźdźców:

    "Przyjaciele ! Jedzcie i pijcie ile macie tylko ochotę, a i rad jestem wielce że zostajecie w Krakowie. Dziękuję za te piękne dary i za tą przepowiednię, dopilnuję aby kraj mój w zgodzie i dostatku żył i aby przyszłe pokolenia poznały przepowiednię Waszą i uchroniły Polskę przed upadkiem. Pozwólcie, że dosiądę się do Was, bardzo ciekawi mnie Wasza kultura i zwyczaje."

    Król wstał od swego stołu i z największym generałem Koronnym usiadł przy Jeźdźcach, rozmawiając i ucztując do białego rana
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •