Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 86

Wątek: Wypasiona zapowiedź KO

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Wypasiona zapowiedź KO

    Chciałbym wspólnymi siłami zrobić jakąś kozacką zapowiedź naszej KO. Mam kilka swoich pomysłów i jestem otwarty na wasze. Spotkajmy się na TeamSpeaku srv2.multigaming.pl:11597 jutro wieczorem (godzina do ustalenia) i zrobimy sobie burzę mózgów i może od razu z marszu tą zapowiedź. Czasu mamy sporo bo filmiki z tur publikujemy z 4 turowym opóźnieniem.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Ja bym mógł dzisiaj pomyśleć nad tym bo jutro ide na nocke
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  3. #3
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Ja moge zrobic jakas animacje glownego napisu w stylu "KAMPANIA ONLINE yutuberow"
    Taki efektowny wjazd napisu 3d.
    Naprzyklad taki:
    https://www.youtube.com/watch?v=wM_q9b0MZM0 w 10 sekundzie to widać.

    Moze byc na jakims tle albo do nalozenia na wideo.

    Mysle ze mozna by zrobic tak:
    Najpierw jakies krotkie filmiki nawalanek z medievala tak ze 4 ujecia po 2 sekundy, potem pokazanie logo kanałow nas wszystkich - 1 sek na wjazd kazdego loga a jak wjada wszyskie to stoi to ze 2,3 sek (w sumie 11 sek), a potem ten napis o ktorym mowilem wyzej.

    Ktos moze zrobic montazowke z nawalanek z medievala? i prezentacje logasow naszych kanałow?

    Tylko moze poczekajmy z tym az sie legvan temer i marvolo odezwa...

  4. #4
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Jeden z moich konceptów wygląda tak:
    Odpalić grę i nagrać przelot kamery nad terytorium każdego z graczy.
    Potem dodać do tego napisy typu: Zakon - SUNTZUASW Litwa - RadekGames itd.
    Typu cisza przed burzą...
    A potem SRU jakiś wybuch i ujęcia walk rycerzy zakonnych z poganami z wikingami z mongołami i każdy z każdym. Tutaj by trzeba było sobie odpalić bitwę multi (powinna pójść, jeśli nie - single) i nagrać te ujęcia szarż i walki - przypominałoby to trochę intra do romka i medka, można też ujęcia z nich wykorzystać.
    No i ktoś z epickim głosem musi to zapowiedzieć https://www.youtube.com/watch?v=Pyc3fBNoZyw
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało Wielki Mistrz Malborka za ten post:


  6. #5
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Zgadzam się z koncepcją WMM , z tym ,że można podczas takiego przelotu dodać muzykę np z menu Teutonicka albo inną klimatyczną , a potem przy tym "BUM" zrobić bardzo głośne odgłosy bitwy .

  7. #6
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Ciekawie też by wyglądało jakby na Własnej Bitwie odpalić np wojska zakonu, później wyłączyć HUD i ruszyć powolnym marszem tym wojskiem, zrobić przelot kamerą nad maszerującą armią i gdzieś tam wkleić Zakon Krzyżacki - SUNTZUASW itd.

    Coś takiego - https://www.youtube.com/watch?v=5G9B...ature=youtu.be
    Zrobione na bardzo szybko, trzeba by tak jak mówicie dodać muzykę na całości i akurat tutaj uważniej nagrać żeby kursor jakoś wyeliminować oczywiście to tylko propozycja. Gdybyście nie mogli odtworzyć to dajcie znać, coś pokombinuję.
    Ostatnio edytowane przez Ashgan ; 25-03-2015 o 16:55
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  8. #7
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    A da rade w medku wylaczyc?
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #8
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Tak, wejdź w ustawienia UI i tam jest HUD minimalny i każdą ze zmiennych trzeba "ukryć" na ekranie pozostaje tylko kursor.
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  10. #9
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    A ja mam takie pytanie czy nie byłby ktoś chętny nagrać/zagrać w Attyle kampanię wieloosobową.
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  11. #10
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Ja mogę - z legendarnym szogunem z Temerem mam przerwę
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •