Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 86

Wątek: Wypasiona zapowiedź KO

  1. #21
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Czy mogę mieć prośbę? Zagrałbyś Hattori? Bo już zacząłem Odą i mi dobrze idzie, przy czym nie mam dlc z Hattori, więc tej frakcji na pewno Ci nie "zabiorę" na YT. Oczywiście możesz mnie olać, ale szczerze docenię taki gest.
    Jeśli miałbym dać jeszcze coś na plus Hattori to fakt, że to najtrudniejsza frakcja nawet trudniejsza od Otome którą przechodził Ragnar. Więc byłby to dla Ciebie większy prestiż na YT.
    I w sumie w ten sposób wszyscy zyskują. Rozważ tą propozycje i mi napisz czy się zdecydowałeś.

  2. #22
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Ragnar przechodził Takedą , a nie Hattori

  3. #23
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Przeczytaj mój post jeszcze raz Ragnar przechodził Otome. Takeda się nie liczy bo przegrał ją. Piszę, że przejście legendarnym Hattori byłby większym prestiżem niż Otome Ragnara

  4. #24
    Sara Temer
    Gość
    Radek, przeczytaj jeszcze raz post Wojtasa

    EDIT: Wojtas mnie uprzedził

  5. #25
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Nie będziecie mi mówić jak mam żyć

  6. #26
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka Zobacz posta
    Może tak:
    1. Powolny przelot nad państwem i podpisem youtubera, który nim dowodzi (z toggle_fow czy bez?)
    2. Pokazanie z epickiego kąta epicko wyglądających rycerzy epicko maszerujących do epickiej bitwy z tego państwa
    3. Powtórzyć punkty 1 i 2 do każdego państwa
    4. Pokazać sceny szarż, walk i wybuchów zgodnie z tradycją inter do TW.
    Przypominam o tym planie ^^ Jest to plan epickiego intra więc i będzie epicka długość 1,5-2 minuty, więc proponuję również wykonanie wersji skróconej. Pełną wersję damy jako intro do pierwszego odcinka a do pozostałych już skrócone.
    Czasy w pełnej wersji:
    3-4 sekundy na przelot nad państwem i pokazanie nazwy youtubera. W te 3-4 sekundy każdy spokojnie powinien zdążyć.
    5 sekund na dwa ujęcia maszerujących armii. Pierwsze ujęcie z bliska jakiejś charakterystycznej jednostki a drugie ogromnej armii liczącej 20/40 jednostek.
    Zakładając 4 sekundy na pierwszy punkt mamy wykorzystane 72 sekundy więc zostaje nam 18-48 sekund na pokazanie scen szarż, walk i wybuchów.

    Tymczasem przygotowałem sobie miniaturkę do serii, na razie bez napisu. Co o niej sądzicie?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aa.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	100.1 KB
ID:	857Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mini11.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	100.1 KB
ID:	856
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #27
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Pytanie : Jak spowolnić kamerę na mapie kampanii ? Żeby taki przelot zrobić ?

    Ja zrobiłem taką miniaturkę :
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	103.7 KB
ID:	858
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  8. #28
    Sara Temer
    Gość
    Można po prostu nagrać przelot przy zwykłej prędkości kamery, ale w 120 FPS i potem można nawet czterokrotnie spowolnić

  9. #29
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Spróbuję
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  10. #30
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka Zobacz posta
    Przypominam o tym planie ^^ Jest to plan epickiego intra więc i będzie epicka długość 1,5-2 minuty, więc proponuję również wykonanie wersji skróconej. Pełną wersję damy jako intro do pierwszego odcinka a do pozostałych już skrócone.
    Czasy w pełnej wersji:
    3-4 sekundy na przelot nad państwem i pokazanie nazwy youtubera. W te 3-4 sekundy każdy spokojnie powinien zdążyć.
    5 sekund na dwa ujęcia maszerujących armii. Pierwsze ujęcie z bliska jakiejś charakterystycznej jednostki a drugie ogromnej armii liczącej 20/40 jednostek.
    Zakładając 4 sekundy na pierwszy punkt mamy wykorzystane 72 sekundy więc zostaje nam 18-48 sekund na pokazanie scen szarż, walk i wybuchów.

    Tymczasem przygotowałem sobie miniaturkę do serii, na razie bez napisu. Co o niej sądzicie?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aa.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	100.1 KB
ID:	857Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mini11.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	100.1 KB
ID:	856

    miniaturka idealnie odzwierciedla twoją nature; D
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •