Strona 5 z 49 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 490

Wątek: KOlejka

  1. #41
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Na tej zasadzie będziesz wszystko za niego robił

  2. #42
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Lepiej niech MG wykona za niego ruch , tak jak w regulaminie .

  3. #43
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Jestem zastępcą - jak w regulaminie... Poza tym Temer może po staroświecku zwyczajnie ruszyć dupę
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #44
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Apeluję aby WMM został odsunięty z funkcji zastępcy. Ponieważ
    a) Sytuacja polityczna jaka jest to wszyscy wiedzą i możemy podejrzewać ,że będzie chciał wykorzystać zaistniałą sytuację dla siebie.
    b) nigdzie nie widziałem aby Temer napisał , że to ty jesteś jego następcą. Nie założył ambasady , anie nie znamy jego poglądów politycznych, więc może (sarkazm) nich każdy po kolei gra Cesarstwem.
    Osobiście proponuję aby MG podjął decyzję , czy zostawić jego turę bez ruchu , czy sam MG wykona tak aby Temer nie stracił , anie nikt inny nie zyskał .

  5. #45
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Radek słusznie prawi tak będzie sprawiedliwie
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  6. #46
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Jak zginiesz w następnej turze to będziesz mógł zagrać Niemcami jak Temer nie wróci. Ja od niego mam wytyczne
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #47
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    A ja mam gdzieś wytyczne . Pop prostu nie przyjmiemy od ciebie save

  8. #48
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Ej, chłopaki, luz luz. To tylko gra, bez spiny, nie gramy przecież o pieniądze (No chyba że mi o czymś nie powiedzieliście ).
    Jednak muszę się trochę zgodzić, że nie mamy dowodu na to że jesteś zastępcą Temera. Weź tez pod uwagę, że jesteś jednym z graczy, czyli subiektywną osobą biorącą udział w konflikcie. Najlepiej gdyby zagrał Niemcami Mistrz gry lub ktoś z zewnątrz.
    I nie jest to ofens na Ciebie WMM, ale spójrz na to z naszego punktu widzenia, jako graczy.

  9. #49
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Zmień chłopaki na Radek bo być bardziej wylyzowanym niż ja jest ciężko. Mogłem nagrać tą rozmowę telefoniczną ale akurat jednocześnie rozmawialiśmy o tajnych sprawach administracji orga. Gramy for fun i nie zapominajcie o tym. Ja się dyplomacją świetnie bawię. MG ruch może zrobić jeśli go nagra i potem wrzuci na kanał Temera. Nie zapominajmy również o podstawie jaką jest zaufanie do współgraczy. Ja się z turą nie śpieszę bo jestem na świętach u rodziny bez dostępu do komputera, "spór" całkowicie rozwiąże i zakończy pojawienie się Temera i potwierdzenie przez niego moich słów.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  10. #50
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Ok, ale to że gramy for fun to nie usprawiedliwia, że praktycznie na własną rękę kierujesz dwoma państwami. Jak chłopcy grają na podwórku w piłkę nożna dla funu to nie powinni się spinać i kłócić ze sobą, ale to wcale nie oznacza, ze mają przymykać oko na łamanie przepisów np. faule. I nikt nie kazał ci nagrywać rozmowy telefonicznej, nie traktuj nas jak idiotów. Po prostu pogadaj z Temerem o tym np. na skype i prześlij screena, który by udowadniał, że na prawdę dał Ci chwilowo zastępstwo i niedługo wróci. Dużo zachodu? Jeśli tak, to mamy problem, bo nie wiem jak inni gracze i nasz sędzia Mefisto, ale dla mnie to nie fair, ze grasz dla siebie dwiema frakcjami.

Strona 5 z 49 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •