Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Ambasada Wszechkapusty mongolskiej

  1. #21
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka Zobacz posta
    Nie powiem kto tutaj stalowe pony zrywa
    Czym że jest PON do sojuszu? Jeśli tak stawiasz sprawę to modlę się za twoich sojuszników.

  2. #22
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    <duch><<<<co jak co, ale serce roście jak się znowu widzi tak piękną i żywą dyplomację jak rzadko od dłuższego czasu Ten element jest mi osobiście bliski>>>><duch>

  3. #23
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Jutuberzy mają gadane

    Mistrzowski kartograf prosi khana o zdanie sprawozdania z jego podbojów i oblężeń coby mapę poprawnie sporządzić
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #24
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Naszza Organizacja stłamsiła niepokoje i opór miejscowych przestępców w Czarnobylu i Mińsku.

  5. #25
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    I na przyszłość w odpowiednim temacie
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #26
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez RadekGames Zobacz posta
    Czym że jest PON do sojuszu? Jeśli tak stawiasz sprawę to modlę się za twoich sojuszników.
    Sojusz rzecz święta, niezależnie od kultur, Bogów czy innych spraw. Polsce jako honorowemu narodowi przez myśl nie przeszło by Litwę na pastwę Czarnego Krzyża ostawić. O każdej porze dnia i nocy decyzja byłaby taka sama. Dlatego też wzywam Narody Europy i Azji. PON z Czarnym Krzyżem na białej szacie jest jak wejście do klatki niedźwiedzia z kawałkiem mięsa, rzucić mięso to niedźwiedź je w końcu zje, ale zgłodnieje i zwróci się przeciw Tobie !

    ----------------------

    A tak BTW to takie rozmowy przeprowadzamy w Ambasadzie Wszechkapusty czy gdzieś indziej ?
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  7. #27
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Jak was gospodarz wyprosi... to w Ogólnych można. ;d

  8. #28
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Nie wyprosi, jeszcze.

  9. #29
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Wszystko na luzie, przy kapuście.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •