Strona 2 z 276 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 2753

Wątek: Le Bella Miragliano (Warhammer 18+ !)

  1. #11
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Anna de Loiret

    W myślach - Elfka hmmm... Roland kazał mi szanować ich zawsze... Skoro tu jest, widocznie ma powód, stawać jej na drodze nie zamierzam. I taka śliczna, zawsze mi powtarzał że piękniejszej kobiety ode mnie nie wydała na świat Bretonnia ani żaden inny kraj, mylił się... Szlachcianka po chwilowym przyglądaniu się jej postanowiła kontynuować jazdę, kątem oka obserwując nieznajomą, była roztrzęsiona i nie wiedziała co czynić, marzyła tylko o jakimś mieście i ukojeniu pragnienia.

    Niech żyje Gwardia!

  2. #12
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Juan de la Magritta
    Oby tylko to nie oznaczało naszej śmierci... Nie mam zamiaru tak szybko umrzeć.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #13
    Asuryan
    Gość
    Anna de Loiret:

    Pragnienie coraz bardziej dokuczało Annie, pod wieczór zsunęła się bezładnie z siodła. Oprzytomniała poczuwszy ciecz na swych ustach. Otworzywszy oczy zobaczyła elfkę, którą minęła około południa. Nieznajoma próbowała Ją napoić z trzymanego w ręku bukłaka.

    Techniczny:

    - 1 Punk Przeznaczenia, a więc zarazem i Szczęścia.

  4. #14
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Anna de Loiret

    Zajęczała nieco i napiła się z bukłaka Elfki, rzecząc po tym ledwo - cóż się stało? Gdzie ja... Gdzie ja jestem, kim ty jesteś, dobra pani?

    Niech żyje Gwardia!

  5. #15
    Asuryan
    Gość
    Anna de Loiret:

    W bukłaku wyczułaś wino, tak dobrego jeszcze nigdy nie piłaś. Kim ja jestem? Chcesz krótkiej, czy długiej i wyczerpującej odpowiedzi? Poza tym chyba najpierw wypadało by się samej przedstawić swej wybawczyni? - elfka roześmiała się perliście.

    Juan de la Magritta:

    Sztorm trwał bardzo długo, ale okręt przetrwał bez uszkodzeń i bez straty żeglarza. Panie, zniosło nas nieco na południe, jak na mój gust za blisko Sartossy. Może będziemy mieć szczęście i nie zauważą nas piraci rzekł kapitan.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 05-05-2015 o 02:38

  6. #16
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Juan de la Magritta
    Masz jakiś pomysł, kapitanie? Słyszałem, że piraci z Sartossy to najgorsze bydło, jakie się narodziło na południu Starego Świata i że są świetnymi marynarzami.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #17
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Anna de Loiret

    Ach wybacz pani, jestem Anna de Loiret, córka Tankreda de Loiret, rycerza bretońńskiego, ostatnia co przeżyła z mego rodu jak mniemam, składam podziękowania na twe ręce. Możesz, o szlachetna, opowiadać długo, jeśli tak za stosowne uznasz.

    Niech żyje Gwardia!

  8. #18
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Arden z Loningbrucku
    Rozmyśla: Nors mi się przytrafił... Przynajmniej brat Krasnolud mi towarzyszy.
    - Jak cie zwą Krasnoludzie?
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  9. #19
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Sven z Norski

    Sven rozgląda się czujnie starając się mieć oko na otoczenie.

    - Mości Lumpin skoro z nami już jedziecie to rzeknijcie coś ciekawego.

  10. #20
    Asuryan
    Gość
    Anna de Loiret:

    Jestem Liothannea z Avelorn. Przybywam na tych ziemiach pełniąc rolę posłanki króla Ulthuanu. Udaję się teraz do Miragliano z poselstwem do jego doży, niejakiego Borgio. Słyszałam, że pomagacie mym krewniakom w potrzebie, a tak się składa że przydała by się mi pomoc w dotarciu tam. Drogi w Starym Świecie nie należą do najbezpieczniejszych, a widzę miecz u Twego boku, pewno umiesz nim dobrze władać Anno. Potraktujmy eskortowanie mnie do celu podróży jako odpłatę za uratowanie Ci życia.

    Juan de la Magritta:

    Jak najszybciej odbić na północ Panie odpowiedział kapitan.

Strona 2 z 276 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •