Strona 3 z 276 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 2753

Wątek: Le Bella Miragliano (Warhammer 18+ !)

  1. #21
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Juan de la Magritta
    Zatem jak rozkażesz, kapitanie. Nie mnie to władać.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #22
    Stolnik Awatar Frøya
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    894
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 16 podziękowań w 14 postach
    Lumpin Cropp

    Zatrać się w tańcu,
    tak raz po raz,
    na chłodnej polanie gwiazd.
    Zatańczmy razem,
    a z nami czas,
    by kiedyś powstała pieśń.

    Śpiewał wesoło przed się patrząc, nową przyszłość na drodze widząc. Stopy tak cholernie nie bolały od mozolnego marszu, woły choć wlokły się - dobre z nich były zwierzaki. - Marco dobrodzieju! powożąc jedną dłonią, drugą podrapał się po nieznośnie swędzącym nosie - dobre to piweczko wieziemy? Bo tak się kurna zastanawiam, myślę i dumam ach ach... jaką nagrodę wybrać, hue hue.
    Słysząc pytanie wysokiego Svena odpowiedział mu - Cóż ciekawego rzec może malec taki jak ja. Pośpiewajmy coś bo wasze miny wojacy tęgie są i smutnawe dość. Taki piękny dzień, tak Słoneczko grzeje a wy jakby lody wieczne świat spowiły he he!
    Fear not, my kin, of the Ragnarók,
    For Fimbultýr truly has won;
    He saw his own death at the end of time
    And whispered this to his son.

  3. #23
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Alessio

    Do jasnej cholery co tu się wyrabia. Na pewno nie wróży to nic dobrego, chociaż może to jedynie któryś z tych przeklętych ważniaków ślub bierze, phi. Lepiej jednak będzie jeśli czujność zachowam.

    Techniczny
    Rozglądam się po okolicy, próbuję wypatrzeć jakichś strażników miejskich i zapytać ich co to może być.

  4. #24
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Anna de Loiret

    Spojrzała na Elfkę z serdecznym uśmiechem i rzekła - pani, to będzie zaszczyt z tobą podróżować. A ten miecz... Tak, umiem nim władać, mój brat mnie nauczył, nim nie poległ... I nie pozwolił mi zginąć przy jego boku, nie pozwolił... A zawsze uczył by poświęcać życie w obronie rycerskich ideałów i cnót, czemu kazał mi żyć z taką skazą... Oh wybacz, ze cię zanudzam pani, me serce dalej krwawi... A powiedz mi proszę, co z moim drogim Tilbautem, mym wierzchowcem?

    Niech żyje Gwardia!

  5. #25
    Asuryan
    Gość
    Marco

    Najlepsze w Imperium, w Tilei takiego nie dostaniecie. Szelmy karczmarze porządnie je chrzczą wodą.

    Liothannea z Avelorn

    Pasie się obok mojego. Trzeba by go tylko szybko napoić by nie padł. Niestety wody przy sobie nie mam, a prezentu z Athel Loren w tym celu nie użyję. Mogę go napoić w lesie, jeśli da się mi tam zaprowadzić. Dla Ciebie wkroczenie do Loren bez zaproszenia, to pewna śmierć.
    Ja nie jestem władna udzielić Ci takowego.

    Alessio

    Nagle zdałeś sobie sprawę, że to biją dzwony wszystkich światyń w mieście, przy ślubie by tego nie było. Doża Borgio zamordowany we własnej łaźni, niech Myrmidia nas chroni odpowiedział strażnik.

  6. #26
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Arden z Loningbrucku

    A ot bo o przeszłości mej zapomnieć nie mogę. A i nic nie znam co bym zanucić mógł. Zacznij sam to dołącze i może humor się poprawi.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  7. #27
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Garan Gasursson

    - Panie Marco, ale my chyba wieziem je do porządnej gospody, a nie takiej gdzie dolewają wodę, hę?

    Techniczny
    Czemu zaczęliśmy wcześniej? Miało być od 1 maja. Drugi mój PBF i drugi co się wcześniej zaczął...
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

  8. #28
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Techniczny

    Na pierwszej stronie masz napisane przy postaciach. Okres próbny czy coś. Poza tym pytanie czy zadałem wcześniej.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  9. #29
    Asuryan
    Gość
    Marco

    My je wieziemy do Miragliano, nie wiem kto je ode mnie kupi. W Tilei nie warzy się piwa, tylko sprowadza zza granicy. By wyjść na swoje karczmarze zwykle dolewają do niego wody.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 02-05-2015 o 09:47

  10. #30
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Anna de Loiret

    Jeśli będziesz na tyle łaskawa, by napoić go sama w lesie... Nie wiem jak się odwdzięczę, daleko poza granicami lasu jest woda? Pójdzie za tobą, jeśli mu nakażę, a stracić go nie chcę, zbyt wielu krewnych i przyjaciół Skaveni mi zabili...

    Niech żyje Gwardia!

Strona 3 z 276 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •