Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Dyskusja Ogólna - Fall of the Eagles(FotE)

  1. #1
    sadam86
    Gość

    Dyskusja Ogólna - Fall of the Eagles(FotE)

    Mod mający na celu w pełni oddanie realizmu epoki, dbający o historyczną poprawność i mający na celu uprzyjemnienie rozgrywki
    http://www.twcenter.net/forums/forum...les-%28FotE%29

  2. #2
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Świetny mod, naprawdę mocno zmienia grę, na lepsze. Są nowe jednostki, zmiany w technologiach. Totalne zmiany rekrutacji, zależy ona od budynków wojskowych. Technologie nie dają nowych jednostek poza marynarzami, a ulepszają tylko armię. tak powinno być, bo obie nacje rzymskie maiły rozwinięta wojskowość i rekrutacja na bazie odkrywanych technologii to bez sensu jednak. Dyplomacja i ai też dużo lepiej działają niż na oryginale, przynajmniej jak mam cechę Niezłomny i dotrzymuję wszelkich traktatów.

  3. #3
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Mam dziwny problem z tym modem. Kiedy staram się odpalić go przez manager Attili, gra jakimś cudem usuwa mi part 1 moda z folderu data. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje...

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  4. #4
    Cześnik Awatar Bartolomeo
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    300
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 58 podziękowań w 39 postach
    Moda zainstalowałem wczoraj wieczorem, rozegrałem na szybko bitwę grając Bizancjum i muszę stwierdzić że jestem pod wrażeniem jednostek.Mam zamiar przysiąść do kampanii w weekend , możecie dać jakieś podstawowe rady apropo tego moda? Oczywiście w kwestii kampanii, bitwy sam sobie "rozkminie"

  5. #5
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Zainstaluj sobie dodatkowo moda Europa Perdita. Oba mody współpracują ze sobą i tworzą większą, lepszą całość. Link do moda http://www.twcenter.net/forums/showt...Perdita-v0-35a

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  6. #6
    Cześnik Awatar Bartolomeo
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    300
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 58 podziękowań w 39 postach
    Spróbuję przy następnej kampanii , póki co dobrze się bawię Lachmidami na VH. Ogólnie już nie robiłem sobie nadzieji co do Attili ,grałem w pare modów ale ciągle cos mi nie pasowało.Za to teraz rogrywka jest naprawdę wciągająca, przede wszystkim bitwy, kampania była trochę za spokojna, opanowałem Półwysep Arabski i Egipt, już chiałem wyłączyć przeklinając że znowu nuuuda, a tu niespodzianka. Mój senior - Sassanidzi wraz z wszystkimi wasalami wypowiedzieli mi wojne - jest miodnie :-) Pozatym nie wiem czy i jak to możliwe ale na tym modzie bitwy śmigają o wiele szybciej.

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Mam pytanie: brakuje nazw jednostek (podejrzewam, że tych opartych na nowych modelach) - można coś z tym zrobić?

  8. #8
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    336
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Na angielski zmienić język gry.

  9. Użytkownicy którzy uznali post preussen6 za przydatny:


  10. #9
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Nad FotE nadal trwają prace. Następna aktualizacja ma wdrożyć nowe rostery jednostek dla frakcji skandynawskich i celtyckich, a także częściowo poruszyć tematykę DLC Ostatni Rzymianin. Modderzy włączą do swojego projektu niektóre modele przygotowane przez Celticusa.

    Próbka nowości dla Ostatniego Rzymianina:



    ,,Vae Victis"


  11. #10
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Ahiga zarzucił chwilowo pracę nad jednostkami z dodatku Empire Divided do Rome 2 i planuje wziąć się za oddziały nordyckie i celtyckie oraz ewentualnie słowiańskie. Potem zajmie się udoskonalaniem reskinu Rzymian.
    ,,Vae Victis"


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •