Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 142

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #101
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Czy ktoś zauważył że Rzymem nie da się grać totalny szajs koszty utrzymania budynków astronomiczne ciągle jestem na minus , nawet opuściłem część osad które nic nie przynoszą dochodów i zostałem z ta prowincją co ma 4000 k i dalej jestem na minus a armii wogóle nie mam praktycznie no i zapomniałem że co turę ktoś mi wojnę wypowiada normalnie parodia rozumiem że twórcy moda starali się żeby kampania była wymagająca ale to już chyba przesada poprostu koszty utrzymania są za wysokie do przychodów osiąganych i te kary za pory roku też robią swoje, nie wiem może jeszcze nie nauczyłem się w tego moda grać ale chyba Rzym jest za bardzo znerfiony

  2. #102
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Tak z ciekawości zapytam, co w tym modzie jest takiego nadzwyczajnego, że zasługuje aż na taką promocję? Widziałem jedną bitwę z ogromnymi armiami, no ale co z tego, jak przy przybliżeniu pokaz slajdów, a domyślam się, że prezentacja była na sprzęcie z górnej półki. Jak zwykle zresztą, przerośnięte ambicje niszczą grywalność. Ostatnie duże modyfikacje, które mnie oczarowały, to jeszcze te na Medievala 2.

    Edit

    Może ktoś kiedyś wpadnie na to, żeby zamiast skupiać się na wystrzałowych jednostkach i spamie SI, stworzyć coś na wzór Medieval Ultra Balanced.

  3. #103
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nie wiem kto robił kampanie Rzymem ale ta frakcja to porażka cięgle jestem na minus już od kilkunastu tur bankrut hahahaaha ktos robił to chyba na odwal
    Muszą cos z tym zrobić bo aktualnie Rzym jest nie grywalny totalnie

  4. #104
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Ancient Empires to coś a' la Rome 2 na Attyli stosujący rozwiązania z takich modów jak Europa Barbarorum, czy innych dość szeroko znanych projektów do Rome 1. Tym, czym wyróżnia się wśród innych modów do Attyli, jest nacisk na różne mechaniki, szczególnie kampanii. Twórcy w większości albo korzystają z elementów z Rome 2 lub utworzyli je własnymi rękoma.
    ,,Vae Victis"


  5. Użytkownicy którzy uznali post Polemajos za przydatny:


  6. #105
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Spróbuje jeszcze pograć Rzymem ale coś jest zbugowane bo gdy w mieście zostaje mi 3 jednostki artylerii na statkach mam przewagę nad pełną armia wroga i biorę auto rozegranie i gładkie zwycięstwo full armia wroga moje 3 jednostki artylerii z portu więc kampania Rzymem może być coś faktycznie skopana

    po 1 turze 1600 przychodów nastepna tura -10 000 tysi wtf ? zobacze rozgrywke karatgina albo innymi frakcjami

    i dlaczego rzym ma tylko marne 4 jednostki hastati w garnizonie jak w 1 budynku u kartaginy jest chyba z 10 jednostek , mury nic nie daja bo i tak wróg nie szturmuje tylko oblega i prędzej czy później musze go tymi 4 jednostkami zaatakować poprawka kartagina na 1 poziomie miasta ma 11 jednostek garnizopnu i ma odziwo przychody a nie -10 kafli po 2 turze
    Ostatnio edytowane przez Polemajos ; 19-05-2018 o 15:33

  7. #106
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Notka ze strony Steam moda: sugerowanymi poziomami trudności są Normal/Normal (jeden jest związany z bitwami, jeden z kampanią).
    ,,Vae Victis"


  8. #107
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    No kurde zacząłem kampanie od nowa i całkiem inaczej jest wreszcie mam przychody wtf ale garnizony rzymu to chyba jakiś bug bo inne frakcje mają duze garnizony po 11 jednoistek na 1 poziom miasta jak kartagina a rzym 4 jednostki hastati musza to jakos zmienic

    kurcze cuda nawet frakcja ktora jest na czerwono zgodzila sie na handel bo wszedzie gdzie mam jakies dobra handlowe to buduje obiekty no nie rozwinąłem budynki te od dóbry handlowych i teraz każdy nie ważne czy ma w menu negocjacji buźke na czerwono zgdza sie na handel hehe i jeszcze moge hajs wysepic za to od niego

  9. #108
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Czasem warto uwierzyć w aktualizacje. Takich błędów może być teraz masa - mamy dopiero dzień po premierze.
    ,,Vae Victis"


  10. #109
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    W sumie racja , nie potrzebnie panikowałem trzeba po prostu ogarnąć budynki a ich jest dużo do wyboru , dobrze że niektóre zmniejszają korupcje . Nie wiem czemu Rzym ma tak słabe garnizony powinny być większe żeby można było się jakoś obronić ,armi jest ograniczona ilość to niech przynajmniej garnizony będą ok

  11. #110
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    A to nie jest czasem związane z tym, że w Rzymie nie stacjonowała armia tylko zatrzymywała się na Polach Maroswych pod Rzymem i mogła wkroczyć tylko w pochodzie triumfalnym ?

Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •