Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 142 z 142

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #141
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Tak btw. to mi Araven tyle czasu pomagał testować różne rozwiązania, że bez niego by nic nie było. Było też parę innych osób ale szybko się wykruszały.

  2. #142
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Teraz to czasem pogram w Heroes III. Nie chce mi się grać w ogóle ostatnio i nie mam czasu ale w medku 2 tak było, że też goście dużo pracy włożyli i podobno się nie dało i rozwiązanie o których pisali, że nie należy ich używać, bo są najgorsze były najlepsze. Niesamowite ile ja czasu na to włożyłem wtedy, strasznie mnie to wkręciło żeby rozwiązać tą zagadkę no ale AI i tak w medku nawet moje będzie słabe, bo taki silnik, a te inne spece od AI to stwierdziły, że to bezsensu i to nie może działać, i dowidzenia mimo, że wielu ludzi pisało, że w życiu nie grali na takimi AI i to niesamowite jak dobrze działa. Np. w temacie o AI w EBII takie były posty, to potem po latach przeglądałem ten temat i chyba te chwalące posty jakiś moderator wywalił, bo żadnego nie mogłem znaleźć. Taka do zazdrość No ale to ludzkie, normalne.
    Medek to jedno, a Rome II Attyla to drugie. To że coś było możliwe tam nie oznacza ze jest możliwe tu. Zresztą Medek II miał dużo większe mozliwości modowania ,niż poźniejsze tytuł stąd jego tak wielka popularność wśród moderów.
    Co do możliwości modowania Rome II i pózniejszych tytułów pewnie dużo do dpowiedzenia miałby KAM. To chyba jedyny tak aktywny moder z tego forum. Niestety on tu raczej nie zaglada, zreszta po co .Tak jak pisał Wino to forum pod wzgledem modowania jest juz dawno prawie martwe. Piter, rozumiem Twoja argumentację, ja jednak pozostaję przy swoich argumentach. Prace zespołu DeI obserwuję prawie od poczatku, maja w zewspole paruświetnych informatyków więc skoro twierdzą ze czegoś się nie da to widocznie cos w tym stwierdzeniu jest. Jednak dopuszczam oczywiście możliwość, że jestem w błędzie.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •