Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 103

Wątek: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

  1. #21
    Gość

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Daj spokój grałem ..bez rewelacji.Dobrze ze do RO wyszło to: http://www.youtube.com/watch?v=GL9bKCcxdm0&feature=fvst . Grałem we wszystkie strzelaniny związane z II wojną światową i tylko RO spełnia moje oczekiwania.Związane z realizmem walki na polu bitwy i prawdziwym klimatem(gdzie postrzelasz z niemieckiego g41 ..czy radzieckiego pdd40).Kiedyś myślałem ze cod to jest super prawdziwa gra ,dziś sie sam z siebie śmieje ze tak myślałem.Ludzie kupcie RO ... mało kosztuje a radochy co niemiara .Jak wlaczyłem na pierwszych mapach nie wiedziałem ocb.Częsta śmierć ...i duża radośc z trafienia przeciwnika(widzisz jak jęknął i sie zatoczył ) to tworzy zajebisty klimat starć z tamtych lat.Zaczynałem grać o 20 ..i człowiek sobie mówi a jeszcze jedna mapka ...patrze na zegar ..juz 3 rano ..yhhhh a o 6 trzeba wstać do roboty :? Pozdrawiam ..
    PS>Link jaki podałem to modyfikacja do Ro ,przenosząca nas na zachodni teatr działań (Amerykanie,Brytole,Kanadyjczycy,spadochroniarze,g renadierzy ss i masa nowych rzeczy)
    GAMEPLAY: http://www.youtube.com/watch?v=8eD9dcz8 ... re=related

  2. #22
    Pampa
    Gość

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Call of duty 1 najlepsza fabuła

  3. #23
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 012
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Cytat Zamieszczone przez BlackWood
    Daj spokój grałem ..bez rewelacji.Dobrze ze do RO wyszło to: http://www.youtube.com/watch?v=GL9bKCcxdm0&feature=fvst . Grałem we wszystkie strzelaniny związane z II wojną światową i tylko RO spełnia moje oczekiwania.Związane z realizmem walki na polu bitwy i prawdziwym klimatem(gdzie postrzelasz z niemieckiego g41 ..czy radzieckiego pdd40).Kiedyś myślałem ze cod to jest super prawdziwa gra ,dziś sie sam z siebie śmieje ze tak myślałem.Ludzie kupcie RO ... mało kosztuje a radochy co niemiara .Jak wlaczyłem na pierwszych mapach nie wiedziałem ocb.Częsta śmierć ...i duża radośc z trafienia przeciwnika(widzisz jak jęknął i sie zatoczył ) to tworzy zajebisty klimat starć z tamtych lat.Zaczynałem grać o 20 ..i człowiek sobie mówi a jeszcze jedna mapka ...patrze na zegar ..juz 3 rano ..yhhhh a o 6 trzeba wstać do roboty :? Pozdrawiam ..
    PS>Link jaki podałem to modyfikacja do Ro ,przenosząca nas na zachodni teatr działań (Amerykanie,Brytole,Kanadyjczycy,spadochroniarze,g renadierzy ss i masa nowych rzeczy)
    GAMEPLAY: http://www.youtube.com/watch?v=8eD9dcz8 ... re=related
    Haha, Red Orchestra dokładnie tak samo miałem. Za 20 zł lepszego fps na pewno nie kupicie, który cechuje się realizmem ( balistyka, poruszanie się postaci, rozbudowane lokacje itd ). Nikt chyba jeszcze nie wspomniał o mapach czołgowych ( fajnie to wygląda jak na 50 slotowym serwerze rozgrywana jest prochorowka albo orzeł, krzywy róg itd). Czołgi odbijają pociski, ważne jest "kątowanie" trafianie w "hitboxy" pojazdów itd. Generalnie wypas gierka.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  4. #24
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Rybnik
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    CoD 1, ewidentnie i bezapelacyjnie : )
    "Vincit qui patitur"


  5. #25
    Gość

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Piszecie ze cod ,bo nie graliście w Red Orchestre.Moge sobie dać rękę obciąć ...Szkoda ze Ro miała(ma) taką słabą promocje , niż te głupie singlowe komercyjne szutery.

  6. #26
    Gość

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    pisze COD, bo RO mi laguje

  7. #27
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Pełno maniaków, dla których cody są śmieszne, a red orchestre wychwalają pod niebiosa ... każdy ma swój gust, nikt nie jest lepszy dlatego, że gra w RO.

  8. #28
    Gość

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Cytat Zamieszczone przez kizi
    pisze COD, bo RO mi laguje
    TO wejdz na inny serwer.W końcu grasz przez steam.
    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    Pełno maniaków, dla których cody są śmieszne, a red orchestre wychwalają pod niebiosa ... każdy ma swój gust, nikt nie jest lepszy dlatego, że gra w RO.
    Nie jestem maniakiem ,ale cod jest smieszny bo jest nie autentyczny i liniowy ...za łatwy cos dla 11nastolatków .RO mimo ze nastawiona na multi ma niesamowity klimat II wojennego pola bitwy(autentyzm i realizm a do tego cholernie grywalny, dzwięki walk ,wybuchy sa niesamowite ,a kosztuje tylko 20 zł...!!!!) .Mnie po prostu wnerwia ze mało ludzi miało do czynienia z tym szuterem ,a kiedy jest kolejny temat o grach II wojennych zawsze ..kurna zawsze dzieci pisza ze COD i ...uj .Według mnie ten produkt to odcinanie kuponów i jeden wielki komercyjny bubel(drogi).Owszem dla graczy, ale tych których II wojna kompletnie nie interesuje (w tej autentycznej formie,broń,balistyka pojazdy itp.) ,chyba ze po obejrzeniu "szeregowca ryana" najdzie ich ochota właśnie na cos szybkiego jak hamburger czyli cod.Dla mnie Medale,Cody to gry na jedno kopyto ,gdzie skaczesz z któregoś tam piętra, w pełnym ekwipunku i nawet palca u nogi twoja postać nie łamie.Gdzie walisz a z m1 garanda po dwa razy z 10 metrów ,przeciwnikowi w głowe a mu tylko chełm odskakuje.Takich głupot , w tych grach jest sporo.No ale są gusta i guściki .. a ja raczej bym powiedział ze sa ludzie i parapety.Pozdrawiam ...

  9. #29
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Po co te bluzgi? Podoba ci się RO, to super, graj i ciesz się rozgrywką. Czy świadomość, że "11-latki" wolą CoD'a, przeszkadza ci w grze w RO? Niech każdy gra w co tam sobie lubi.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  10. #30
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Cynceoceopol ;)
    Postów
    267
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    A ja gram i w COD i w RO. To praktycznie dwie zupełnie inne gry. Niby o tym samym.

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Szukam turowej gry o II lub I wojnie światowej
    By maxcezar5 in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 17-01-2014, 23:20
  2. Czy jesteś za/przeciw wojnie z terroryzmem.
    By historyk977 in forum Agora
    Odpowiedzi: 173
    Ostatni post / autor: 02-12-2012, 16:40
  3. Pomoc w Wojnie
    By TitanicxD in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-10-2012, 20:38
  4. Uzbrojenie Niemców po Wielkiej Wojnie.
    By Shogunito in forum Dzieje najnowsze od 1914 do dziś
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-04-2012, 21:05
  5. Najlepszy RTS o II wojnie światowej
    By marcinus1002 in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-01-2010, 15:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •