Cytat Zamieszczone przez blackhand
sąsiadujący z nim statek, który też nie blokował portu
Pokaż screena na dowód.

Zresztą tak jak pisałem, blokujący statek może się obrócić dowolnie po wczytaniu sejwa. Sprawdź na Singlu.

Poza tym nieblokujący statek też przecież można sobie ustawić dziobem do portu...

Cytat Zamieszczone przez blackhand
Statek niosący armię ma w sejwie Sycylii 39 żołnierzy, więc to się zgadza.
Przypomnijmy, że Mefisto nawet zarzucił Gobblerowi przerobienie zrzutu ekranu (!):



Cytat Zamieszczone przez blackhand Zobacz posta
Zasądzam karę dla Sycylii w wysokości skasowania oddziałów o łącznej wartości około 1200 utrzymania, ponieważ Sycylia jest na minusie (Gobbler może sobie wybrać z której armii).
Chyba sobie żartujesz. To jest 1200 żołnierzy (licząc 8 milicji po 150 żołnierzy o kosztach utrzymania 150), czyli prawie tyle, ile miała jedna z dwóch pokonanych armii Mefista (bo Mefisto "zapomniał", że to nie była pełna armia - wg. Gobblera miała 1500 ludzi). Jestem sojusznikiem Gobblera więc jakby co mogę zapłacić karę z własnej kiesy. Ale moim zdaniem tutaj nie doszło do żadnego złamania regulaminu i nie powinno być w ogóle mowy o karze.

Po prostu Mefisto ma ostry ból dupy i tyle.

Jeśli już musisz (ale przemyśl to jeszcze raz), to zasądź karę finansową i ja zapłacę w imieniu Gobblera.

Kasowanie miałoby sens gdyby chodziło o 1200 kosztów ale rekrutacji, a nie utrzymania. To już gruba przesada.