Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: [PREMIERA] Faction Leaders Mod 1 (zmieniający liderów frakcji grywalnych)

  1. #11
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Jakieś tam zmiany były, bo mi się aktualizowało na steam niedawno. Ale co się zmieniło to nie wiem dokładnie.

  2. #12
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Ja nie pobierałem bo to co jest obecnie nie jest lepsze od tego z podstawki, więc liczyłem że jakieś zmiany się pojawią i zostaną opublikowane

  3. #13
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach

    Cytat Zamieszczone przez Volomir Zobacz posta
    Miały być zmiany i nie ma zmian! Halo halo
    Volomirze, ten hełm z ręki skasowałem dobry miesiąc temu. Nie napisałem po prostu o tym na forum, ale na Steamie od razu robi się aktualizacja.
    Początkowo myślałem, że masz na myśli hełm w menu kampanii, dlatego pisałem że zdobyczny, jednak z czasem na Steamie ludzie mi uświadomili że ten sam model z hełmem w łapie znajduje się w bitwie. Dlatego z bitew usunąłem drugi hełm. W menu kampanii pozostał, bo nie wiem jak zmienic animację. Jeśli skasuję ten hełm to trzymanie ręki i układ palców dziwnie wygląda, a nie da się tam włożyć miecza. Będę jeszcze kombinował. Co do przeszywanicy masz rację, jednak CA zrobili taki badziewny model że jest połączony z automatu z kolczugą. Musze ja usunąć w nowej wersji. Powiem szczerze, że pewne rzeczy robiłem pod te animacje w menu kampanii, zeby to estetycznie dobrze wyglądało. Niektóre rzeczy się tam po prostu nie nadają. Futra są tam przede wszystkim ze względów estetycznych. Na pewno w zimowej porze nakładano je na zbroje, jako ciepłe peleryny. Jednak w czasie bitew generałowie nieco się różnią niż w menu, a w kolejnej części zmiany będą większe. Czekam po prostu na nowe DLC, bo tam będą nowe elementy, które się przydadzą.


    Cytat Zamieszczone przez marko1805 Zobacz posta
    Jak nasz KLA coś zapowiada ,że będzie w tym tygodniu, to należy spokojnie dołożyć z 2-3 miesiące.
    Wiem, że chcesz mnie zabić za niewydany reskin Rzymian. Attyla wybił mnie z rytmu Rome 2. Jednak niebawem, bo w lipcu ujrzy swiatło dzienne miks moich jednostek i Kaziela. Nie wiem co z nim, ale widziałem ostatnio ze logował się na TWC. Mam jego zgodę na użycie wydanych elementów, więc zrobię z nich pożytek edytując ze swoimi i tworząc coś ciekawego.

    Moje plany pod Rome 2 wyglądają następujaco:
    - Rzymianie: SoM 2 (na pierwszy ogień),
    - Hellenistyczni: Loa 2,
    - Generałowie hellenistyczni,
    - reskin jednostek z Wrath of Sparta,
    - na koniec Gold Pack 2 zawierający powyższe mody plus wszystkie mody z generałami.

    Plany pod Attylę:
    - Elite Units Mod (jednostki elitarne Rzymian, Sarmatów, Sasanidów i Germanów) - w tym tygodniu,
    - Factions Leaders Mod 2,
    - Defenders of the Cross (reskin Rzymian),
    - Sons of Ahura Mazda (reskin Sasanidów),
    - reskin Celtów (nie mam jeszcze nazwy),
    - Gold Pack z owymi modami razem i w tym jakieś pojedyncze zmiany germańskich jednostek


    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    Jakieś tam zmiany były, bo mi się aktualizowało na steam niedawno. Ale co się zmieniło to nie wiem dokładnie.
    Kosmetyczne poprawki jak usunięcie hełmu z ręki, dodanie tarczy cesarzom, poprawa brni itp.
    Aktualizacja sprzed paru dni to zmiana, ze następcy także zmieniają wygląd.

    Cytat Zamieszczone przez Volomir Zobacz posta
    Ja nie pobierałem bo to co jest obecnie nie jest lepsze od tego z podstawki, więc liczyłem że jakieś zmiany się pojawią i zostaną opublikowane
    No co Ty Lider Franków wyglądający jak chłopski wojownik, cesarz rzymski w najtańszym hełmie, pełno nagolenników u Germanów, czy alański lider wyglądający jak typowy Germanin. Mój mod jeszcze trzeba poprawić, ale podstawka ma masę błędów. Dlatego wymyśliłem tego moda.
    Ostatnio edytowane przez KLAssurbanipal ; 25-06-2015 o 03:21
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  4. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  5. #14
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Super, dzięki za info cieszę, się z planowanego reskinu dla jednostek kilku frakcji, bo wiele modów dodających nowe jednostki daje im bardzo silne statystyki i często za niskie koszty co psuje balans.

    Jest szansa, aby z czasem dać reskin i dla Armenii, jaka można grać na kilku modach? Ja gram na tym Armenią: http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=434867395

    Mają ciekawy reskin jednostek i odróżniają się od innych nacji Imperium Sasanidów przez to. Trzymam kciuki i czekam na reskin.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 25-06-2015 o 13:10

  6. #15
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Wiem, że chcesz mnie zabić za niewydany reskin Rzymian. Attyla wybił mnie z rytmu Rome 2. Jednak niebawem, bo w lipcu ujrzy swiatło dzienne miks moich jednostek i Kaziela. Nie wiem co z nim, ale widziałem ostatnio ze logował się na TWC. Mam jego zgodę na użycie wydanych elementów, więc zrobię z nich pożytek edytując ze swoimi i tworząc coś ciekawego.
    Nie no, zaraz tam zabijać . Sam zabrałem się za modowanie jednostek rzymskich . Co do Kaziela jest codziennie obecny na steamie grając w Rzym II. Mam nadzieje, iż nie porzucił swego świetnego projektu .
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  7. #16
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    No co Ty Lider Franków wyglądający jak chłopski wojownik, cesarz rzymski w najtańszym hełmie, pełno nagolenników u Germanów, czy alański lider wyglądający jak typowy Germanin. Mój mod jeszcze trzeba poprawić, ale podstawka ma masę błędów. Dlatego wymyśliłem tego moda.
    To zobacz co zrobiłeś z frakcjami Celtów Z jako takich wodzów zrobiłeś chłopów. Oczywiście uogólniam, wiele rzeczy poprawiłeś, ale masz i tak sporo błędów. Dlatego czekam na to jak je poprawisz

  8. #17
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Ten mod zmienia tylko wygląd początkowych władców. Da się zrobić tak aby zmieniał wygląd także następców itd?

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  9. #18
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Generalnie mod jest lepszy niż podstawka, ale Volomir ma rację wg mnie, kilku Władców z podstawki jest lepszych niż w modzie i jak pisze Shay Ruan mod nie zmienia wyglądu kolejnego władcy poza pierwszym. Wszyscy powinni mieć jakieś solidne i możliwie ozdobne pancerze, a kilku takie uzbrojenie w modzie straciło i przez to wygląda słabiej niż oryginalnie. To nie zarzut, a opinia tylko.
    Ale ja głównie gram ERE to Celtowie mi nie przeszkadzają.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 25-06-2015 o 13:45

  10. #19
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach

    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    Super, dzięki za info cieszę, się z planowanego reskinu dla jednostek kilku frakcji, bo wiele modów dodających nowe jednostki daje im bardzo silne statystyki i często za niskie koszty co psuje balans.

    Jest szansa, aby z czasem dać reskin i dla Armenii, jaka można grać na kilku modach? Ja gram na tym Armenią: http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=434867395

    Mają ciekawy reskin jednostek i odróżniają się od innych nacji Imperium Sasanidów przez to. Trzymam kciuki i czekam na reskin.

    Tak, wschodni reskin będzie razem z Sasanidami i będą tam też armeńskie jednostki.



    Cytat Zamieszczone przez marko1805 Zobacz posta
    Nie no, zaraz tam zabijać . Sam zabrałem się za modowanie jednostek rzymskich . Co do Kaziela jest codziennie obecny na steamie grając w Rzym II. Mam nadzieje, iż nie porzucił swego świetnego projektu .

    Miejmy nadzieję, że wróci do projektu. Ja na pewno się zajmę wydaniem SoM 2. W chwili obecnej robię katafraktów rzymskich do Attyli.


    Cytat Zamieszczone przez Volomir Zobacz posta
    To zobacz co zrobiłeś z frakcjami Celtów Z jako takich wodzów zrobiłeś chłopów. Oczywiście uogólniam, wiele rzeczy poprawiłeś, ale masz i tak sporo błędów. Dlatego czekam na to jak je poprawisz
    Z Celtami rzeczywiście trochę przesadziłem. Chciałem nadać im bardziej celtycki wygląd, stąd jeden z nagim torsem, a drugi z bosymi nogami. CA ich skopało robiąc bardzo podobnych do Germanów. Jednak mam już wizję na elitarnych celtyckich liderów.


    Cytat Zamieszczone przez Shay Ruan Zobacz posta
    Ten mod zmienia tylko wygląd początkowych władców. Da się zrobić tak aby zmieniał wygląd także następców itd?
    No własnie w tym chyba tkwi problem. Zmieniłem także wygląd następców. U mnie ich czyta bo sprawdzałem zabijajac lidera rzymskiego i sasanidzkiego. Ich następcy automatycznie zmienili wygląd. Jednak wiem, że jest błąd CA, bo np. kiedy kupuje się nowego lidera nordyckiego to ma hełm ten sam co pozostali Germanie, a w plikach niby Normanowie mają ustawione, żeby podstawowym hełmem był Vendel. CA coś skopało i wygląd nie zawsze się zmienia.

    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    Generalnie mod jest lepszy niż podstawka, ale Volomir ma rację wg mnie, kilku Władców z podstawki jest lepszych niż w modzie i jak pisze Shay Ruan mod nie zmienia wyglądu kolejnego władcy poza pierwszym. Wszyscy powinni mieć jakieś solidne i możliwie ozdobne pancerze, a kilku takie uzbrojenie w modzie straciło i przez to wygląda słabiej niż oryginalnie. To nie zarzut, a opinia tylko.
    Ale ja głównie gram ERE to Celtowie mi nie przeszkadzają.
    Druga wersja będzie zupełnie inna. Jak nic nie stanie na przeszkodzie, to premiera w następnym tygodniu. Dzisiaj planuję wydać zestaw elitarnych jednostek.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  11. Następujących 2 użytkowników podziękowało KLAssurbanipal za ten post:


  12. #20
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    To czekamy

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •