Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 139 z 139

Wątek: Assassin's Creed 2

  1. #131
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Assassin's Creed 2

    Jeśli chodzi o zabezpieczenie, to nie miałem z nim ani razu problemu i moim zdaniem to jest krok naprzód, nie trzeba mieć płyty w napędzie, autopatchowanie, zapisywanie savów na serwerze.. minusów nie widzę
    Brak neta jest największym minusem bo niestety w Polsce nie mamy tak rozpowszechnionej sieci WWW jak na Zachodzie nadal neta ma tylko niewiele ponad 50 % Polaków i wypuszczanie gier sieciowych w takim przypadku powoduje dyskryminację ludzi którzy do neta mają połączenie czasowe bądź żadne.

    Przy grze za którą płaci się też nie małe pieniądze jak na Polskie warunki uważam że jest to duży minus

  2. #132
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Rybnik
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Assassin's Creed 2

    Mozna grac na x360. Tam nie ma takich zabezpieczen. Oczywiscie, to zasluga duzo nizszej skali piractwa w porownaniu do PC. :]

    Szkoda, ze znowu uczciwi ludzie tylko traca na piratach, ktorzy juz jakis czas temu znalezli sposob, zeby to wszystko ominac.
    "Vincit qui patitur"


  3. #133
    Stolnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    952
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Assassin's Creed 2

    Cytat Zamieszczone przez reedeye
    Nie zgadzam się, gra wciąga i to mocno. Mnie najbardziej przyciągnęły te fragmenty 'prawdy', im bliżej końca byłem tym bardziej chciałem zobaczyć całość A i te ostatnie łamigłówki nie były już takie banalne (szczególnie jak się grało o 3AM)
    Ale jak zawsze, odczucia są subiektywne.
    Jak wszystko przeszedłem to mnie nie wciągnęła na drugi raz tak jak AC1, ale oczywiście uważam tą gierkę za chicior

    Tak samo jak ty Prawda był dla mnie najbardziej ekscytująca a te zagadki czasami mnie naprawdę demolowały ^^

  4. #134
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    130
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Assassin's Creed 2

    Cytat Zamieszczone przez Izrafel
    Mozna grac na x360. Tam nie ma takich zabezpieczen. Oczywiscie, to zasluga duzo nizszej skali piractwa w porownaniu do PC. :]

    Szkoda, ze znowu uczciwi ludzie tylko traca na piratach, ktorzy juz jakis czas temu znalezli sposob, zeby to wszystko ominac.
    LOL - to powiedź mi jeszcze dlaczego gra na konsoli o MNIEJSZEJ skali piractwa jest droższa od wersji pc o WIĘKSZEJ skali piractwa ? Bo dla mnie to niewykonalne działanie logiczne.
    Mało tego, grę na konsolę o wiele lepiej zrobić - jedna platforma sprzętowa kto kiedykolwiek programował coś związanego z grafiką pod DX na pc wie że to nie do przecenienia...To tyle w temacie piracta i gównianego tłumaczenia chęci uwale** uczciwych graczy. Żeby "spiracić" grę na konsolę wystarczy ja przegrać i zmienić bios w czytniku konsoli.

    Ja również gram na x360 gra naprawdę robi niesamowite wrażenie.

  5. #135
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Assassin's Creed 2

    Ubi nie dał rady hackerom.

  6. #136
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    130
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Assassin's Creed 2

    Cytat Zamieszczone przez Aquila
    Ubi nie dał rady hackerom.
    Każde zabezpieczenie można obejść, naprawdę ciężko jest przy zabezpieczeniach sprzętowych. Było już tyle systemów i każdy padł , na którymś forum o konsolach przeczytałem nawet że udało się złamać ps3. Tylko że w tym wypadku nie opłaca się "skórka za wyprawkę".

  7. #137
    Szambelan
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2 396
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Assassin's Creed 2

    Pograłem, popatrzyłem, zobaczyłem I jestem pod wrażeniem . "Jedynka" naprawdę bardzo mi się podobała ale ze względu na wymagania sprzętowe miałem wątpliwości czy zakupić AC2 . Ale koniec końców zdecydowałem się i kupiłem no i jak napisałem nie zawiodłem się Gra jest naprawdę bardzo dobra, nawet na wysokich ustawieniach u mnie śmiga aż miło. Z ciekawości zobaczyłem jak jest na niższych detalach i również jestem zachwycony. Grafika bardzo dobra, mimo że piszecie , że bardzo podobna do tej z AC1 to i tak tutaj w tych czasach wygląda lepiej Dużo misji jeszcze nie przeszedłem z powodu popsutego kompa ( ) ale na pewno pierwszą grą jaką włączę po naprawie będzie Assasin. Fabuła naprawdę z najwyższej półki przez co gra jest jeszcze bardziej wciągająca. Ale podejrzewam, że i bez tego grało by się ciekawie . Fajne przerywniki filmowe i ogólnie Z zakupu jestem bardzo zadowolony, mimo że grę kupiłem właściwie przy okazji, ponieważ miałem trochę kasy ale nie zamierzałem wydać jej na tą grę ( na coś z zupełnie innej kategorii ). Nie żałuję tego i polecam wszystkim graczom

    P.S Fajny jest ten początkowy moment z poruszaniem się jako niemowlę ( w rękach ojca ). Mi sprawiło to wiele frajdy i spoko pomysł na zapoznanie się z podstawowym sterowaniem

  8. #138
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Assassin's Creed 2

    Ja nie chcę się rozpisywać w tym momencie, ale nie wiem czemu tak piejecie z zachwytu na temat AC2. Ta część jest nawet łatwiejsza od jedynki, którą to łatwość było dość trudno przeskoczyć. Generalnie... Nie zginąłem ani razu, przeciwnicy są dalej debilami, a nawet skacząc z wysokiego budynku - specjalnej szkody sobie się nie czynimy.

  9. #139
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: Assassin's Creed 2

    Zakupiłem sobie dziś ten pakiet za 140zł z 5 częściami AC. Na razie zacząłem w jedynkę pykać ale już mi się podoba i nie mogę się doczekać aż ją przejdę i zacznę dwójkę.


Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Podobne wątki

  1. Assassin's Creed III
    By voitek in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 16-11-2014, 23:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •