Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zasady.

  1. #1
    Pampa
    Gość

    Post Zasady.

    Jako że często po tym jak komuś wstawię ostrzeżenie dostaję multum PW z płaczem ,,ale dlaczego, za co?", to postanowiłem stworzyć ten temat z ogólnymi zasadami.

    1. Nie ma świętych krów - nawet jak jesteś nie wiem jak bardzo zasłużonym użytkownikiem to zostaniesz ukarany za łamanie regulaminu tak samo jak każdy inny użytkownik.
    2. Nie przyjmuję reklamacji - nie życzę sobie PW z reklamacjami, moja decyzja jest zawsze ostateczna i jak chcecie cokolwiek zmieniać to pisać do adminów.
    3. Publiczne wylewanie żali - będzie karane jako podważanie decyzji, może nie jest to dosłowne podważanie ale ja to będę tak traktował, także robienie z siebie ofiary na czacie/forum będzie karane.
    4. Raportowanie postów - jeżeli ktokolwiek czuje się urażony to niech zgłasza posty, ja nie jestem maszyną i nie wszystko jestem w stanie wychwycić a często piszecie z bardzo dużą częstotliwością długie wiadomości. Jednocześnie upominam że za zupełnie nieuzasadnione raporty( w imię zemsty) też mogą posypać się osty.
    5. Wulgaryzmy - jako że duża część z Was ma problemy ze zrozumieniem (powtarzałem przynajmniej 5 razy) to tutaj jeszcze raz dużymi literami: WYGWIAZDKOWANE PRZEKLEŃSTWA DALEJ SĄ TRAKTOWANE JAKO PRZEKLEŃSTWO. Zapisać, zapamiętać, stosować się.
    6. Pismo obrazkowe, spam linków - tak jak wspominałem w wielu tematach - obrazków/linków używamy tylko jako odnośników lub pomoc jako poparcie swoich słów. NIE AKCEPTUJĘ wycięcia kawałka artykułu, wstawienia do postu i ,,O! Napisałem przecież długą wiadomość" nie, to tak nie działa i będzie traktowane jako spam.
    7. Kultura w tematach - starajmy się powstrzymywać od używania obraźliwych określeń albo przeinaczania nazwisk. Raz na jakiś czas satyrycznie można, ale nie nadużywać. To samo tyczy się do pisania słów POlska, POlacy, POgmatwane etc.


    Póki co to tyle, ten mały agoro-regulamin może ulegać zmianom wraz z rozwojem sytuacji.
    Ostatnio edytowane przez Pampa ; 21-04-2015 o 17:22

  2. Następujących 5 użytkowników podziękowało Pampa za ten post:


  3. #2
    Pampa
    Gość
    Uwaga! Od dziś wspominanie o wyborach będzie karane banem! Zakaz trwa do końca wyborów.

  4. #3
    Asuryan
    Gość
    Od nowego roku zostanie wprowadzony zakaz wypowiedzi (poza postami czysto technicznymi, jeśli zajdzie potrzeba umieszczania takowych) w tym dziale dla Moderacji. Proszę więc od 01.01.2017 o nie próbowanie wciągania jej do dyskusji w Agorze. Próby takie będą bowiem traktowane jako "niestosowanie się do uwag moderatora" i nagradzane ostrzeżeniami o wartości 4 pkt.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  6. #4
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Wszelkie zasady anulowane, nie można tylko przeklinać i kłamać, wymagane linki, tudzież inne źródła. parafrazując znane powiedzenie - This is forum TW.pl!
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  8. #5
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Dobre zasady.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •