Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Wątek: OiM2 - wersja ver.1.32 pobieranie i dyskusja

  1. #61
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2021
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzień dobry
    Mam pytanie a propo pobierania. Bo za każdym razem, gdy próbuję pobrać mod Ogniem i Mieczem II to Medievala II Total War, to pobiera mi teoretycznie moda, tyle że ma on ikonę googla. Jak już go pobiorę i przełożę do odpowiedniego folderu, i gdy próbuję go otworzyć, to zaczyna mi pobierać mi to samo. I tak w kółko, i wychodzi na to, że pobiera mi prawie 2-gigabajtowy plik który mi na nic. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, o co chodzi z tym błędem i jak go ominąć? Byłbym bardzo wdzięczny. I drugie pytanie, bo ta są trzy linki do pobrania. To się jakoś wiąże czy po prostu są to trzy miejsca, skąd można pobrać cały mod?

  2. #62
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez Husavion Zobacz posta
    Dzień dobry
    Mam pytanie a propo pobierania. Bo za każdym razem, gdy próbuję pobrać mod Ogniem i Mieczem II to Medievala II Total War, to pobiera mi teoretycznie moda, tyle że ma on ikonę googla. Jak już go pobiorę i przełożę do odpowiedniego folderu, i gdy próbuję go otworzyć, to zaczyna mi pobierać mi to samo. I tak w kółko, i wychodzi na to, że pobiera mi prawie 2-gigabajtowy plik który mi na nic. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, o co chodzi z tym błędem i jak go ominąć? Byłbym bardzo wdzięczny. I drugie pytanie, bo ta są trzy linki do pobrania. To się jakoś wiąże czy po prostu są to trzy miejsca, skąd można pobrać cały mod?
    Może winrar'a nie masz zainstalowanego.

  3. #63
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2021
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dziękuję za odpowiedź niedługo sprawdzę tego winrara

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •