Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 85 z 85

Wątek: KOlejka

  1. #81
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Lajkuje bo lubie czytać dłuższe wypowiedzi . Oby dwaj macie racje w tym co piszecie, jednak tak jak mówi Wojtasze jak byśmy mieli grać w MKO lub WKO to priorytetem muszą być kanały które mają już tych 100+ widzów, a potem dopiero ludzi z mniejszą ilością subskrypcji. Oczywiście ty Strategos jako że już grasz z nami w KO to liczba widzów u cb nie jest ważna.
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  2. #82
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Blokowanie komentarzy nigdy nie jest dobre. Ostatnio dostałem hejta pod filmik z finału Mistrzostw Polski w Napku - grzecznie odpowiedziałem zamiast blokować. Podchodź do tego tak: jeśli ktoś cię hejtuje to ma jakiś problem i jest zapewne mało inteligentny, ty jesteś bardziej inteligentny - twoi inteligentni widzowie dostrzegą nieinteligencję hejtera i to jak zabłysnąłeś odpowiedzią. A hejterska krytyka choć hejterska bywa konstruktywna. I nie gadaj strategos o wykonaniu korzystnego ruchu niemcami dla mnie bo pokonanie polskiej armii idącej na Pragę kosztem cofnięcia kawalerii ze stolicy i wciągnięcie Danii w pułapkę było bardzo korzystnym ruchem dla Niemiec. Co do Zakonu który jest OP - zajrzyjcie do krzyżaków 51 gdzie gram Litwą za kilka tur.
    Co do małych YouTuberów: Mi też nikt nie pomagał. Tak samo jak nikt mnie nie uczył grać w Total Wary, sam sobie kupiłem Sztukę Wojenną, sam grałem z najlepszymi i uczyłem się na własnych błędach w walkach z nimi. Ale założyłem klan i uczę innych od samego początku jak grać i oni dzięki temu osiągają poziom, który ja osiągnąłem po roku w miesiąc. Robię to bo mam po prostu dobre serce i nie widzę niczego nieuczciwego w pomaganiu ludziom. Spis tych 40> YouTuberów mam i są tam różni. Szanse, że choć 17 z nich się zgodzi są średnie mimo wszystko więc nie zamierzam wybrzydzać. Z intrem zaufałem niewłaściwemu człowiekowi - miał to zrobić Temer i zawalił. Nauczyłem się na tym błędzie i następnym razem wezmę kogoś pewniejszego.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. Użytkownicy którzy uznali post Wielki Mistrz Malborka za przydatny:


  4. #83
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Chętnie zobaczę Twoja kampanię Litwą Przy czym ja też się tak nie denerwuję o sam Zakon, tylko fakt, że powtarzasz, że nie masz z nami szans, a my sobie przez ten czas na prawdę z tobą nie radzimy. Ale o tym już dyskutowaliśmy i nie będę dalej tego rozdrapywał, obaj znamy swoje wzajemne opinie Jeśli chodzi o pomaganie innym to w niektórych sprawach właśnie dobrocią serca jest nie pomaganie, bo do niektórych rzeczy trzeba dojść samemu, nauczyło mnie to polecenie mnie przez Ragnara, więcej by mi dało zdobycie tych 100 widzów o własnych siłach niż przy czyjejś pomocy. Przy czym nie mówię tu o moralności. To, że nie zarabiamy jakiegoś wielkiego hajsu na yt, nie oznacza, że zarządzanie kanałem to nie biznes. Tylko, że zamiast kasy obracamy wyświetleniami, łapkami i widzami. Więc mamy pełne prawo podchodzić do tego biznesowo i dobre serce nie ma z tym nic wspólnego. Bez urazy oczywiście, cieszę się, że WMM podchodzi do tego bardziej sentymentalnie i polać mu za to Ale seria ma o wiele większy potencjał, musimy tylko znaleźć większych "inwestorów".
    A hejty zawsze blokuję, przynajmniej takie, które obrażają moją rodzinę i to w takim stopniu Przy czym wszyscy podpisywali się jako zwolennicy SUN TZU, wierzę jednak, że to tylko rąbnięta gimbaza i że WMM nie miałeś z tym nic wspólnego.

  5. #84
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Skarżył mi się jedynie Temer, który o rodzinie nic nie pisał. Ja na YT nie zarabiam ani grosza i zarabiać nie zamierzam, chyba, że w baaaardzo dalekiej przyszłości.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #85
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Ależ ja właśnie podkreślam fakt, że nie zarabiamy, jednakże zarządzamy kanałami i musimy o nie dbać.

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •