Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 85

Wątek: KOlejka

  1. #21
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Grzechotniki należą do rodziny żmijowatych
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #22
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    To czekamy

    BTW tak sobie mysle...
    Z całym szcunkiem dla legvana (nie to żebym miał jakiś problem - jak najbardzej rozumiem że jest zajęty) ale skoro zastanawiał sie nad wzięciem udziału w kampanii i tyle czasu nie mozemy sie z nim skontaktowac to może jednak warto by pomyslec nad kimś innym na jego miejsce...
    Nie chce zeby to zabrzmialo tak jakbym chcial go wykopac... Jak juz mi sie udalo z nim pogadac to wszystko bylo ok - sympatyczny gosciu i rozmowa byla wporzo , ale w amerykach ma jedna z wazniejszych frakcjii...

    Tak luźno o tym myśle a wy co na to?

  3. #23
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    W takiej sytuacji Ashgan z marszu by wziął Azteków, a do Majów na pewno się ktoś znajdzie. Marvolo raczej odpada, z tego co wiem, tak? Może się uda namówić jakiegoś większego youtubera, jakieś propozycje prócz Ragnaroka?

  4. #24
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Jak mówiłem już wcześniej znalazłem chętnego do następnej kampanii. Pogadam z nim jak się pojawi ew. zadzwonię i zapytam się. Chyba, że jakimś cudem Ragnara ściągniecie
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #25
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Mogę do niego napisać, ale wątpię by dał odpowiedź twierdzącą.
    EDIT: Ale o czym my w ogóle gadamy, nie wykopujmy Legvana tak po chamsku. Raz że się też nie opyla bo to najpopularniejszy z nas tutaj youtuber, dwa to po prostu wredne. zaczekajmy na jakąś odpowiedź od niego. Oczywiście, jeśli będzie tak jak z Marvolo, to napiszę do ragnara i się go spytam, choć wątpię by się zgodził. Są też wtedy inni kandydaci np. Strategos lub ten przyjaciel WMM. Chodzi mi jednak o to by się wstrzymać przed tak niemiłym zagraniem wobec Legvana, przynajmniej jakiś czas

  6. #26
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Co do Ragnara też bym się wstrzymał. Już raz się nie zgodził bo uważał, że to nie wypali. Pociągnijmy Krzyżaków do końca, zacznijmy tą i wtedy możemy z nim gadać.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #27
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    A i tak szanse są takie se, nie jest człowiekiem, którego by interesowały takie akcje.

  8. #28
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Oczywiscie nie chodzi mi o wykopanie Legvana bez jego wiedzy, tylko złozenie mu propozycji zeby faktycznie przemyslal branie udzialu w tej kampanii... skoro tak czezko sie z nim skontaktowac to moze jednak sam tez stwierdzi ze niema sensu...
    Ile juz czekamy na odpowiedz od niego?

  9. #29
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Jeśli zrobi turę do Teutonic, a nie odezwie się nawet w kwestii Ameryk, to myślę, że będzie trzeba kogoś poszukać w zastępstwie.

  10. #30
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wojtascythe Zobacz posta
    Jeśli zrobi turę do Teutonic, a nie odezwie się nawet w kwestii Ameryk, to myślę, że będzie trzeba kogoś poszukać w zastępstwie.
    Chyba tak się stało... Skomentował też móją wiadomość na steamie w której podrzuciłem mi filmik, natomiast nie odniósł się w ogóle do propozycji z ameryk,
    wiec bywa na steamie i jak widać u nas na forum, ale chyba ma jakis filtr na słowa "Ameryka" "Kampania" "Majowie" "Aztekowie" "Zamiana"

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •