Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 85

Wątek: KOlejka

  1. #31
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Jeeezzuuuuuu, ile bedziemy czekać....

  2. #32
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    trzeba wkońcu ruszyć z tym, bo jak tak dalej pójdzie to zapomnimy o KO i odechce nam się grać ;/
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  3. Użytkownicy którzy uznali post Remix za przydatny:


  4. #33
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Wyznaczmy terminy na odzew legvana i na start kampanii
    Proponuje odzew legvana do srody 17.06 i znalezenie ewentulanego nowego gracza do piatku 19.06 i start na przyklad w sobote.

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało tuff_gru za ten post:


  6. #34
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    mi pasuje
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  7. #35
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Szczerze mówiąc wcześniej mówiłem o takim terminie. Nie to ze czepiam się pomysłu TUFFa, albo chcę wywalić Legvana. Ale jeśli do zrobienia swojej tury z Teutonic i wejścia na forum nie podjął w ogóle żadnego odzewu w kwestii Ameryk, to nie zrobi tego też do środy. Możemy jednak poczekać do tego 17. ale po tym już apeluję by poszukać kogoś nowego.
    Pozwolę sobie tu też zaznaczyć także, że szukamy kogoś do Majów, bo jeśli Aztekowie się zwalniają, to chciałbym zaproponować Ashgana na stanowisko Azteków, a poszukać kogoś nowego do Majów.

  8. #36
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Legvan skorzystał z Majańskich plantacji marihuany i dostał zaników pamięci krótkotrwałej. Jako jego ambasador zaświadczam, że wybrał grę Majami bo bardzo przywiązał się do bogatych złóż naturalnych tego obszaru. Legvan jest gotowy do startu. Start kampanii może być jak tylko dostaniemy save'a od Domena. Pisałem mu już na PW chyba ze 3 razy i już mi mówił, że "jutro ogarnie". Zupełnie jak Temer, choć o wiele mniejszy kaliber.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. Następujących 2 użytkowników podziękowało Wielki Mistrz Malborka za ten post:


  10. #37
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Proponuje odzew legvana do srody 17.06 i znalezenie ewentulanego nowego gracza do piatku 19.06 i start na przyklad w sobote.
    Legvan jest gotowy do startu.
    Pisałem mu już na PW chyba ze 3 razy i już mi mówił, że "jutro ogarnie".
    Owszem pisałem, że "jutro ogarnę", ale zaglądałem do tego tematu i widziałem, że jeszcze i tak nie mieliście kompletu graczy.

    Jutro ogarnę.

  11. #38
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka Zobacz posta
    Legvan skorzystał z Majańskich plantacji marihuany i dostał zaników pamięci krótkotrwałej. Jako jego ambasador zaświadczam, że wybrał grę Majami bo bardzo przywiązał się do bogatych złóż naturalnych tego obszaru. Legvan jest gotowy do startu. Start kampanii może być jak tylko dostaniemy save'a od Domena. Pisałem mu już na PW chyba ze 3 razy i już mi mówił, że "jutro ogarnie". Zupełnie jak Temer, choć o wiele mniejszy kaliber.
    Kurcze, a to dla niego taki klopot wlezc do nas na forum i to samemu napisac?
    Nie to zebym sie czepial, ale czuje ze znowu bedziesz za niego robil tury tak jak za Temera ...

  12. #39
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Dobra zaczynamy?

  13. #40
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Mam prośbę. Czy możemy ustalić czy gramy "wkrecając się w klimat" czy robiąc sobie jaja tzn. Chodzi mi o to że jesli ustalimy ze gramy w klimacie to żeby nie było zmieniania nazwy miast, a jeśli robimy sobie jaja to jak kto chce...

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •