Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 85

Wątek: KOlejka

  1. #71
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    możesz ją udostępnić? Wiesz że właśnie podsyciłeś we mnie chęć na kolejne KO?
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  2. #72
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Wojtas - Pozwólmy Strategosowi wyznaczyć swojego następcę na tronie, zwłaszcza, że koronacja już się odbyła.
    Co do WKO na podstawce zacznę to ogarniać jak skończymy krzyżaków - jako organizator i koordynator mam już w głowie plan, który zaczniemy wprowadzać w życie gdy przyjdzie na to czas.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #73
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka Zobacz posta
    - jako organizator i koordynator mam już w głowie plan, który zaczniemy wprowadzać w życie gdy przyjdzie na to czas.
    aha, juz jakis szaher maher kombinujesz

  4. #74
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Wiesz, że organizowanie eventów mam we krwi Turnieje na orgu i w SUNTZU, Soboty z Napkiem czy waterloo, Piątki z Areną, KO-YT, nadchodząca rocznica SUNTZU i szlak Napoleona itd. itd.
    I got this bro
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #75
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Myrtan Zobacz posta
    Niestety muszę zrezygnować z Ameryk bo nie mam tyle czasu oraz chęci ile myślałem, że będę miał. No cóż. Mimo to dzięki za zaproszenie.
    A próbowałeś chociaż odpalić save do swojej tury Wygląda na to, że jest wadliwy. U mnie nie działa.

    Natomiast save do tury Tuffa działa, więc to w jego turze coś się sknociło.

  6. #76
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Niech będą to chociaż youtuberzy minimum 200 widzów, żeby było to KO youtuberów.

  7. #77
    Łowczy Awatar Myrtan
    Dołączył
    May 2014
    Postów
    144
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    A za przeproszeniem youtuberzy bez 200 widzów to nie youtuberzy tylko plebs? Nie mogą mieć szansy na zabawę i nagrywanie kampanii online? Może jeszcze ja powinienem z krzyżaków zrezygnować bo moja liczba widzów wynosi całe 31? Czysty egoizm.
    Ostatnio edytowane przez Myrtan ; 17-07-2015 o 06:19

  8. #78
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Sory, ale jak ta kampania ma być równorzędna między youtuberami, to muszą oni mieć podobne przebicie. Jak ja byłem na Twoim poziomie, strategos to nikt mi nie pomagał z większych youtuberów, bez wspólnych serii, bez poleceń, nic. Musiałem się dobić do 900 widzów za nim mnie zauważył Ragnarok (wspólna nasza seria dała mi tylko 100 widzów). Więc czy to jest egoizm? Nie, każdy youtuber, który teraz bierze w tym udział koniec z końcem musiał liczyć na samego siebie. Przy czym to nie jest tak na prawdę temat numer jeden, tu już bierzesz udział i nie mam nic przeciwko tobie. Chodzi o nowych uczestników. Seria póki co wypada słabo. I nie chodzi mi o to że przegrywam . Nie nie. Organizacyjnie wyszła nam klapa. Zapowiedzi nie było wspólnej. Intra nasze i miniatury są pod ostrą krytyką znajomych moich kanałów graficznych. Ktoś przeglądał analitykę? Fakt, KO daje dużo wyswietleń, ale większość z nich jest pusta (przynajmniej jak porównywałem ze swoimi odcinkami z solowych Total War). Nie mówiąc, że 17 łapek w dół z 20 których zacząłem magicznie dostawać od rozpoczęcie KO są pod filmami z KO. Przy czym ja tam pryszcz, Temer lub Radek jak patrzyłem mieli o wiele gorzej. Nie mówię już o wulgarnym hejcie gimbazy podpisującej się jako wielcy fani WMM, który musiałem blokować ( nie, nie mowa o strategosie i Temerze, zablokowany hejt był o wiele gorszy). Ale wszystko to też zrozumiem, sam brałem w tym udział i też przyczyniłem się w taki a nie w inny sposób do tej klapy. Ale najgorsze jest to, że odpadają youtuberzy. Marvolo, Temer, Radek, Legvan... Prawie wszyscy najważniejsi i najbardziej wpływowi uczestnicy. WMM, to nie jest kwestia prywatna, sam ci przecież pisałem, że podoba mi się ten pomysł KO i czekam trzeci sezon. Ale jeśli nie zaczną w tym brać udziału więksi youtuberzy, a dalej będą odpadać obecni, to to KO zacznie przynosić wiece strat niż korzyści. To kwestia czysto biznesowa. Dlatego ufam, że jesteś świadom tych problemów, które dotykają wszystkich uczestników tej serii i masz listę poważnych kandydatów.

  9. Następujących 2 użytkowników podziękowało Wojtascythe za ten post:


  10. #79
    Łowczy Awatar Myrtan
    Dołączył
    May 2014
    Postów
    144
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Co do najmniej istotnego tematu owej dyskusji. Swojej jak i Radka miniaturze uważam, że nic nie brakuje i są przyjemne dla oka. Obie robiłem sam, bo ja nigdy nie proszę nikogo o zrobienie czegoś dla mnie. Jak trzeba sobie zrobić obrazek, robię. Mistrzem w tym nie jestem, ale miniaturki to jakby nie patrzeć najmniej istotny element tej kampanii. Od łapek w dół się nie uchronisz. Nie każdemu się musi podobać twoja rozgrywka i łapkę w dół powinieneś traktować jako ocenę twojej pracy czy też twoich poczynań. Tak jak wam przewidziałem na początku kampanii gdy chcieliście mnie wciągnąć do tego sojuszu, ludzie nie będą przychylnym okiem patrzyli jak wszyscy się zmawiacie przeciwko jednej frakcji. Dobra, może jest OP ale bez przesady. Ja na początek dostałem tak osłabioną frakcję, że uważam, że spokojnie Tuff mógłby mnie wykończyć bardzo szybko. Ale ja nie płakałem, że Tuff ma więcej co to ma być tylko znalazłem korzystne rozwiązania jak opóźnić albo całkowicie zatrzymać upadek Niemców. I co? Udało się. Nie mam pod ani jednym z dwóch filmów z kampanii online łapki w dół. Wręcz sam się zdziwiłem, że pod pierwszym odcinkiem mam aż 17 łapek w górę. CO do odchodzenia Youtuberów. Ja na prawdę nie wiem jakie były ich pobudki, ale zauważyłem coś co bardzo mi się nie podoba w tej kampanii. Otóż, nie dołączyłem do was automatycznie kilku z was mnie nie lubi i obwinia o zniszczenie całej kampanii. Z jakiej racji ja się pytam? Zaproponowaliście mnie żebym wam dopomógł i to jest tak jak obsadzanie ważnych stanowisk swoją rodziną/znajomymi. Mieliście Mistrzowi za złe, że wykonał Niemcami korzystny ruch dla siebie. A wy chcieliście zrobić ze mnie swoją marionetkę, która wam pomoże. Nie wyszło wam, to kilku z was automatycznie mnie nie lubi. Czuję niechęć do mojej osoby od kilku osób i takie napięcie. I to tylko dlatego, że nie dołączyłem do was. To mnie własnie w głównej mierze przekonało do wycofania się z Ameryk bo było by to samo. Nie dołączasz do nas? Nie lubimy Cię! W takiej kampanii powinniście własne pobudki, czy kogoś lubicie czy nie odstawić na bok i grać tak aby było korzystnie dla waszej frakcji. A nie - Ja lubię Radka, więc dawaj Radek sojusz. Nie lubimy WMM to mu wkopiemy. Ta kampania byłaby ciekawszy gdyby od początku Norwegia biła się z Danią, Mongolia walczyła tylko i wyłącznie o swoje interesy. Bo to kurwa inna religia. Mongołowie pomagający Polsce. No Śmiechu Warte. Polska, Litwa i opcjonalnie Nowogród w sojuszu. Ot cała moja wypowiedź. Przeanalizujcie ją i przemyślcie. Ja nie będę brał udział w kampaniach gdzie się od kogoś wymusza pewnych działań a jak nie to foch. FINITO

  11. Użytkownicy którzy uznali post Myrtan za przydatny:


  12. #80
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Remix, likuje jak leci XD
    Ależ to brzmi jak najbardziej jako foch, a najlepsze jest to, że nie jest to post skierowany do Ciebie, bo nie masz na cała sprawe zadnego wpływu, teraz po prostu powtórzyłeś to co ciągle powtarzasz. Wbijasz do trwającego już KO i trwającej polityki i się dziwisz, że wpadasz między takie a nie inne układy. Ja chce tylko zaalarmować WMM jako organizatorowi o naturze tego problemu i że trzeba coś z nim zrobić już na poziomie rekrutacji, bo inaczej będzie ciężko z tym KO. I w przeciwieństwie do strategosa nie spłycam sprawy do tych małostkowych fochów i kłótni miedzy nami. Teraz jest najważniejsza seria i musimy przełozyć ją nad te dyrdymały, kto jest w grze z kim w sojuszu. Dlatego też nie zwracam się do Strategosa teraz, tylko do WMM, jeśli jako organizator widzisz ten problem, to weź pod uwagę co powiedziałem i nie jako hejt tej serii tylko chęć jej pomocy, bo potrzebujemy ludzi z większym przebiciem youtubowym, jeśli ma mieć ona racje bytu.
    edit sory za problemy z gramatyka zdan i ich ortografia, ale pisze z iphona i sie przegrzewa w te poad 30 stopniii :p

  13. Użytkownicy którzy uznali post Wojtascythe za przydatny:


Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •