Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: DeI i DLC

  1. #1
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach

    DeI i DLC

    Założyłem temat w którym chciałbym poczytać o relacji deI z dodatkami do gry.
    Póki co gram w "Gniew Sparty", wcześnie w kampanię Augusta - od razu rzuca się w oczy brak kompletnego tłumaczenia do drzewka technologii. W kampanii Augusta nie zauważyłem żadnych zgrzytów ale też nie grając wiele na podstawce po ostatnim patchu do DeI nie mogę napisać czy w DLC zawarta jest całość lub choć większość skarbów z moda.

    Póki co w Gniew Sparty AI chyba głupieje bo atakują mnie moi sojusznicy - Elida - kampania Spartą i to po kilku turach zaledwie pomimo świetnych relacji. W poprzednich kampaniach sojusznicy z mojego związku wypowiadali sobie bezlogicznie wojny - przypomina mi się głupiutkie AI z Mediewala... Może to kwestia gry na DeI a może to DLC takie po prostu jest.

    Pisałem już w temacie o DeI, że nie mogę zmienić ikonek kart jednostek wojskowych, ani ze Steam ani ręczna instalacja nie zmienia wyglądu. Te ikonki jednostek z DeI są dla Sparty z wojen pelopeneskich tragiczne - epoka brązu byłaby by najbliższa dla kart w mapce kampanii. Same jednostki na mapce też wyglądają tragicznie, co prawda nie epoka brązu ale do Spartan to te jednostki podobna jakoś nie są.

    Ponawiam prośbę o pomoc w zmianie ikonek na mapce kampanii i w bitwach - wygląd jednostek. Możę ktoś wie jak spowodować żeby nie gra przyjęła zmiany, nie chcę rezygnować z DeI.

    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=203825783
    ale póki co nie odpalają się ani z DeI ani z czystą wersją.
    Podobają mi się również te:
    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=232955267
    ale odpalają się jedynie bez DeI.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  2. #2
    Cześnik Awatar Bartolomeo
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    300
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 58 podziękowań w 39 postach
    Odświeżę trochę temat, chciałbym dowiedzieć się czy DeI jaest kompatybilne z HatG ? Narazie rozegrałem parę tur na VH i jedno co rzuciło mi się w oczy to dość łatwe walki, jestem po kilku tygodniach grania w Attila z FotE i tam przy stosunku sił 1:1 było trudno. Dzisiaj dowodząc armią liczącą około 1000 jednostek bez trudu rozgromiłem 2300 z tym że dowodcą był Hannibal.
    Czy nie starczy, że ogród jest piękny?
    Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?
    Richard Dawkins – Bóg urojony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •