Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Tabula Rasa - Kampania EU4 Multiplayer

  1. #11
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Arris czy nie powinniśmy wprowadzić ograniczenia na sojusze między rgraczami z tego samego klanu?

    Nie znam aż tak dobrze tej gry ale jestem w stanie sobie wyobrazić że IPL się zjednacza zajmuje pół Europy i inni nie mają za dużo zabawy.

    Czy nie lepiej to ograniczyć zasadami?
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  2. #12
    Cześnik Awatar Arris
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    219
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 40 podziękowań w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kobrax Zobacz posta
    Mam parę pytań.
    W którym roku zaczyna się gra? To ma wpływ na dostępne nacje. Dostępne są tylko nacje z pierwszego postu? Jeżeli tak to Volv musi zmienić swoje frakcje bo w pierwszym poście nie ma ani Anglii ani Włoch.
    Brak Anglii jest pomyłką. Wiedziałem, że jakiejś frakcji nie umieściłem. Co do Włoch to pewnie chodzi, że jest zainteresowany jednym z 3 a tylko 1 gracza planuję umieścić we Włoszech. Gramy od domyślnej daty startowej.

  3. #13
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    Frakcje: Polska, Anglia, Włochy, Kastylia (bez różnicy i tak słabo gram w EU IV )
    Dni rozgrywki: Cały tydzień z wyjątkiem soboty/niedzieli/piątku. Zależy jak pracuje w danym tygodniu (dowiaduję się o tym w niedzielę wieczorem).


  4. #14
    Cześnik Awatar Arris
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    219
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 40 podziękowań w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez IPL_mackoff Zobacz posta
    Arris czy nie powinniśmy wprowadzić ograniczenia na sojusze między rgraczami z tego samego klanu?

    Nie znam aż tak dobrze tej gry ale jestem w stanie sobie wyobrazić że IPL się zjednacza zajmuje pół Europy i inni nie mają za dużo zabawy.

    Czy nie lepiej to ograniczyć zasadami?
    Ja liczę, że czegoś takiego nie będzie. Będę monitorował takie przypadki ale wolałbym zasadami ani decyzjami GM nie wpływać na dyplomację między graczami. Pozostawiam to zdrowemu rozsądkowi samych graczy.

  5. #15
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    OK to wszystko jasne - zamykajmy więc listę chętnych i wyznaczajmy datę startu.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  6. #16
    Cześnik Awatar Arris
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    219
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 40 podziękowań w 22 postach
    No ja bym liczył na jeszcze z 2 graczy ale jak się nie znajdzie ich stosunkowo szybko to spróbujemy wystartować z tym co mamy. Teraz pytanie, będziemy próbować się bawić na nowym DLC czy chcecie grać na starej wersji gry? Ja osobiście uważam, że powinniśmy już próbować rozgryzać nową mechanikę gry a w grupie będzie na pewno łatwiej.

  7. #17
    Łowczy Awatar WaregWenedyjski
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Czeremcha/B-stok
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    33
    Otrzymał 25 podziękowań w 14 postach
    Dostępny będę w weekendy, dla mnie Skandynawia/Polska/Timurydzi/Kastylia.

  8. #18
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Z braku czasu muszę zrezygnować z udziału w zabawie.



Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •