Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ambasada Królestwa Danii

  1. #1
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach

    Ambasada Królestwa Danii

    Bądź pozdrowiony na dworze króla wszystkich Skandynawów, jaśnie oświeconego i panującego nam z Bożej Łaski, Magnusa I. Mówże, z jaką propozycją do nas przychodzisz?


    Sojusze:

    PON-y:
    Zakon - 10 tur(stalowy)
    Nowogród -10 tur(stalowy)

    Wojny:
    Ostatnio edytowane przez Il Duce ; 26-06-2015 o 10:10

  2. #2
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Wielki Mistrz Wilna osobiście wchodzi do sali tronowej Króla Magnusa I. Patrzy z góry na wszystkich przerażonych jego posturą. Jedynie Król Magnus uśmiecha się pod nosem i pyta:
    Co cię tu sprowadza? Przyszedłeś zawrzeć sojusz? Czy może wypowiedzieć nam wojnę? Musi to być coś ważnego skoro osobiście się tu pofatygowałeś.
    Na co Wielki Mistrz Wilna odpowiedział donośnym głosem aż echo odbiło się kilkukrotnie od kamiennych ścian zamku królewskiego:
    Przybyłem tu we własnej osobie na znak, że taktujemy was bardzo poważnie, jak równego sobie. Nie mamy wspólnych granic ale mamy wspólne interesy i dlatego, by nawzajem pomóc sobie w ich realizacji proponuję wymianę handlową pomiędzy naszymi dwoma państwami oraz pakt o nieagresji na honorowych, stalowych zasadach na okres 5 lat. Przez ten czas obszar Bałtyku zobaczy wiele zmian politycznych. Wtedy wrócę tu ponownie zrewidowawszy sytuację w Europie północnej i wschodniej i przedstawię odpowiednią ofertę Wielkiej Litwy. Jaka jest twoja odpowiedź Magnusie?

    Spoiler: 
    5 lat = 10 tur
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #3
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Król wstał ze swojego tronu natychmiast uciszając wszystkie szmery wśród dworzan,przyboczni huskarlowie monarchy od razu położyli swe potężne ręce na styliskach toporów gotowi w razie czego rozsiekać przybysz jednak szybko rozwiał ich wątpliwości przemawiając tubalnym głosem - Bądźże pozdrowiony Wielki Mistrzu Wilna,Twoja obecność to zaszczyt dla mego dworu dlatego ugoszczony zostaniesz ze wszelkimi honorami a i ucztę na Twoją cześć niniejszym ogłaszam. Co do oferty.... handel między naszymi wspaniałymi ludami niech zakwitnie,ale mimo że nie żywimy wobec Wielkiego Mistrzostwa Litewskiego złych zamiarów paktu o nieagresji zaakceptować nie możemy gdyż z przykrością doniesiono mi że Twój lud prowadzi wojnę z Zakonem z którym pozostajemy w przyjaznych stosunkach. Gdy tylko znikną złe emocje po obu stronach z przyjemnością z Wami taki pakt zawrzemy - po czym klasnął w dłonie dając znać że audiencja zakończona i nastał czas radości i wspólnego ucztowania.

  4. #4
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Informuję cię Magnusie, że złe emocje znikną wkrótce wraz z Zakonem.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Wielki Mistrz Malborka za przydatny:


  6. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Zakon zniknął jednak niesmak pozostał po tym jak Dania postanowiła stanąć po stronie naszych wrogów. W związku z trwającym sojuszem Duńsko-Niemieckim i Niemiecką agresją na Polskę jesteśmy zmuszeni wypowiedzieć wam wojnę. Niech ten konflikt będzie honorowy i niech zwycięży lepszy!
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #6
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Zaiste niech wygra lepszy,niechaj poleje się krew choć nieco żałujemy że będziemy musieli przelać akurat Litewską.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •