Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 180

Wątek: MG

  1. #1
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    MG

    Wiadomo.

    Przypominam o hasłach.

  2. #2
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Hej, chciałbym wnieść wniosek o sprawę pewnych niedociągnięć dyplomatycznych
    Froya jako Sułtanat Iberyjski już od dawna zgodziła się na forum w ambasadzie na handel ze mną. Jenak potem przynajmniej dwa razy odrzuciła mojego ambasadora z propozycją handlu ( nie wiem czy jest inne wyjaśnienie, jeśli wysyłałem jej propozycje, a w następnej turze nie miałem z nią handlu). Jak prosiłem w jej ambasadzie o wyjaśnienie sprawy nie przyjmowania handlu, to nie dawała żadnej odpowiedzi.
    Wiem, że handel to nie jest wielki pakt, ale mam problemy finansowe w grze, a według regulaminu jest, że każda umowa dyplomatyczna na forum jest wiążąca w grze. Jednocześnie traciłem ruch ambasadora, który jest ograniczony do jednego paktu na turę, gdy miałem nieskończone interesy z innymi państwami.
    Czy mogę Ciebie, jako MG, prosić o wyjaśnienie sprawy i słuszne osądzenie jej. Napisz mi też czego mam prawo się domagać w związku z tą sprawą ( jakiego odszkodowania, bądź kary). Domyślam się, że za handel nie będzie to dużo, ale ze względu na brak handlu niemalże od początku kampanii oraz stratę czasu ambasadora, to jednak coś jednak straciłem.
    Przepraszam za kłopot i pozdrawiam
    Wojtascythe

  3. #3
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Strata ruchów ambasadora - warta uwzględnienia. Wymiana handlowa Węgier i Maurów na tym etapie po prostu by nie istniała. Dlatego nie może być mowy o odszkodowaniu z racji utraconych korzyści z jej tytułu. W następnej turze Maur winien sam wysłać propozycję (o ile Węgier po raz kolejny nie wysłał) razem z przepraszalnym 350 florenów.

  4. #4
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Nie otrzymałem propozycji handlu oraz wartość skarbca -21 na początku tury wskazuje, że też nie dostałem wyżej wspomnianej kwoty.

  5. #5
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach
    Prezenty od gracza dla gracza pojawiają się jako normalna propozycja i muszą zostać zaakceptowane, dlatego jeśli nie przyszedł do Ciebie dyplomata, to na pewno nie otrzymałeś żadnych pieniędzy.
    Stawiam, że Froya po prostu nie zagląda do tego tematu i nie wie wgl o całej sprawie.
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  6. #6
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    To pewne. Dlatego poniesie karną opłatę dodatkowych 300 florenów. Razem 650 florenów dla Węgier. I sam to zrobię na początku następnej tury mauryjskiej.

  7. #7
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    A już myślałem, że karcer.
    Miesiąc temu, Węgry wysunęły ofertę zbliżenia między naszymi stolicami. Od tygodni, żadnej aktywności dyplomatycznej nie uświadczyłem.
    Czekamy do gwiazdki.

  8. #8
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    To moje słowa. Dziwię się, że mimo tak ważnego paktu jak sojusz, nadal sam nie wysłałeś ambasadora. Mam ciągle, przez sytuację z Froyą, zaległe umowy dyplomatyczne. Jak by ci zależało to byś to zrobił, zamiast bezczynnie siedzieć.
    EDIT:
    Nie chodzi mi o to, że mam spinę jakąś do Froyi. Po prostu przez jej brak odpowiedzi po dwóch turach dochodziło do takich sytuacji jak z Panem powyżej.
    W najbliższej turze wyślę do Froy jeszcze i ostatni raz propozycję handlu. W tym czasie będę oczekiwał ambasadora z Gruzji, mam nadzieję, że się zjawi. Umowę handlową i propozycję sojuszu do Danii wyślę w jeszcze kolejnej turze.
    Tak jak już napisałem, nie chodzi nawet o ten brak handlu przez kilka tur i 350 sztuk złota. Chodzi o brak deklaracji w ambasadzie i ślepe wysyłanie ambasadora. Gdyby Froya napisała, że rezygnuje z handlu, to by Panowie wyżej wspomniani już byliby ze mną dogadani.

  9. #9
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    Dwukrotnie wykonywałem zlecone zadanie, którego celem było nawiązanie relacji. To była półżartobliwa uwaga.

  10. #10
    Podczaszy Awatar KapitanKatana
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    697
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Mogę się dowiedzieć czym Sycylia rozbiła moją armię?

Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •