Strona 3 z 114 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1131

Wątek: PBF Trędowaty rycerz - Trypolis

  1. #21
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Mitrydates
    Po arabsku :
    Pani,samemu poruszać się nie będę więc ruszę za wami,lecz chcę tylko wiedzieć-gdzie podążacie ?
    ,,Vae Victis"


  2. #22
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Przygoda? Kobieta zwróciła się do Bertranda - jest pewien rycerz, który szukał przygody i w istocie zaznał jej, wsławił się w Ziemi Świętej, znalazł piękną żonę i żył kilka lat szczęśliwie w chwale. Potem jednak przez przypadek zachorował na trąd, a dziś cierpi wielce żyjąc tylko wspomnieniem własnej chwały i miłości do ukochanej wybranki. Uważaj Bertrandzie, Ziemia Święta daje okazję na piękny żywot, jak i na jego utratę w wielkich mękach.

    Zwróciła się potem do Mitrydatesa po arabsku - do karczmy, napić się, zjeść i wypocząć.

    Templariusz, któremu część twarzy przysłaniały włosy i dalej obserwował Filipa, ozwał się w końcu po łacinie - tyś panie rycerz, czy chłop? Boś szacunek mieszczanom okazał, jakbyś chłopem był - parsknął śmiechem.

    Ups, Oswald - stwierdziła cicho Agnes z głupkowatym uśmieszkiem.

    Niech żyje Gwardia!

  3. #23
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Mitrydates
    Po arabsku :
    Niech będzie ,moja Pani
    ,,Vae Victis"


  4. #24
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Robert

    Po usłyszeniu słów nieznajomego rycerza zaśmiał się przypomniawszy sobie niedawne "wyczyny" Filipa, z szerokim uśmiechem na ustach zaczął bacznie wpatrywać się w swego kompana - Może teraz udowodnisz żeś jest rycerz a nie przebieraniec jakowy
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  5. #25
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Filip

    Wymijająco odezwał się do templariusza Nie mości sprawa. Chłopem nie jestem, gdyż wiele razy przelewałem krew za swój ród. Słowa swe źle dobrałem, mając swe dobre intencje. Jednak nie zawsze one popłacają. Dlatego nie mam czasu na czcze pogaduchy. Jednakże skoro mam Ci udowodnić, kim jestem, to bądź dobry i zejdź mi z drogi."

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #26
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Templariusz odparł po łacinie - moja to sprawa, bowiem ja trzymam pieczę nad tym miastem, hrabiego Rajmunda nieco odciążając. Takoż i ja witam często przybywających tu rycerzy, choć był jeden taki, któren zachowywał się podobnie bez rycerskiej godności, okazało się potem iż to chłop, co skradł zbroję z gildii płatnerskiej. Wybałuszyłem mu oczy i przesłałem księciu de Chatillon, by sobie siodło nimi ozdobił - wybuchnął śmiechem. Chwilę potem spojrzał na Agnes rzecząc do niej po francusku - a więc wróciłaś ty mała żmijo!

    Kobieta znów głupkowato się uśmiechnęła i odparła w tym samym języku - widać dobry masz humor Oswaldzie, popłaciło się córce hrabiego rzec, iż twa kuś będąc w zakonie modli się codziennie o widok nagiej niewiasty, mam nadzieję iż już nie słyszysz w nocy modlitw?
    - Ty perfidna, podła...


    Rycerz zwrócił ponownie wzrok na Filipa, czekając na jego odpowiedź.

    Niech żyje Gwardia!

  7. #27
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Filip

    Złamałem jeden z punktów własnego etosu, lecz z tego, co wiem, odbywa się tu turniej rycerski. Zapiszę się do niego i udowodnię, że nie jestem z plebsu.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #28
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Templariusz wybałuszył oczy i zaśmiał się - udowodnić chcesz na turnieju? Skąd pewność, że cię do turnieju ktoś dopuści, skoro jeden z najcnotliwszych rycerzy, o sobie rzecz jasna mówię, ma pewne wątpliwości co do twego pochodzenia.

    Agnes parsknęła znów śmiechem gdy templariusz zaczął się przechwalać.

    Niech żyje Gwardia!

  9. #29
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Bertrand

    Nie zwracając uwagi na templariusza odpowiedział pani Nie wiem jaki los zgotował dla mnie Pan, może skończę tak jak tamten dzielny wojownik, może zachoruję na trąd nie zaznając chwały, a może jeszcze wcześniej padnę w boju. Lecz nawet jeśli upadnę na któryś z tych sposobów, to i tak będzie to dla mnie lepsza przygoda i śmierć z nią związana, niż gnicie w zamkowych murach w Tuluzie.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  10. #30
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Filip

    Usłyszał rozmowę Agnes z templariuszem, po czym to wykorzystał Twoja buta ustępuje tylko twemu przejawowi arogancji i ignorancji. Śmiesz gadać, że nie wierzysz w me pochodzenie? W ogóle rycerz służący w imieniu Boga myślący tylko o nagich kobietach? Śmiechu warte jak na zakonnego rycerza.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 3 z 114 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •