Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Order of Battle: Pacific

  1. #1
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach

    Order of Battle: Pacific

    Prosta taktyka. Prosta grafika. Prosty interfejs... W tej grze wszystko jest proste, ale coś w niej jest, co wywołuje "syndrom następnej tury". Wciąga po prostu. Do tego ma przyjemną, nienachalną i klimatyczną muzykę. Grę tę polecam wszystkim pragnącym pograć w coś nieskomplikowanego i zajmującego zarazem. Zastrzeżenia mam tylko do balansu siły niektórych jednostek. Poprawiłbym też moc torped (jak dla mnie - trochę za mała).

    http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=22624

    https://www.youtube.com/watch?v=BMWpCNTeUG4
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  2. #2
    Chłop Awatar philip79
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    21
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    Tak, wizualnie mamy wrażenie, że gramy w panzer corps, ale...
    Jeśli chodzi o mechanikę gry, a dokładniej mechanikę bitew i kwestię zaopatrzenia to jest tutaj dużo pozmieniane (lub namieszane), nie chcę od razu pisać, że gra jest źle zbalansowana, bo może nie rozumiem jeszcze do końca czynników jakie biorą udział w potyczkach, przydała by sie jakaś solucja wyjaśniająca dokladnie te aspekty gry.
    Póki co (tak jak kolega wyżej), gra jest bardzo przyjemna dla oka i ucha.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •