Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Spolszczenie MOS 1.7

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam. Jako że ogrywam sobie ostatnio mody do medivala postanowiłem pograć sobie w MOSa, jednak mam pewien mały problem ze spolszczeniem odnośnie wersji 1.7 podmieniłem pliki z folderu text na polskie(oczywiście zachowałem sobie text eng) usunąłem pliki odnawialne, lecz spolszczenie działa tylko połowicznie tz. nie spolszczyło mi opisów frakcji, skryptów itd. Gdzieś wyczytałem ze należy wykasować jakiś plik w folderze world lecz jednak to nie pomogło, czy można prosić o pomoc.
    A własnie dodam również że gdyż przeinstalowałem całego moda tekst nadal był po części spolszczony nawet gdy były angielskie pliki, nie mogę również cofnąć tego do czystej angielskiej wersji. Czy ktoś wie co jest tego przyczyną?

  2. #12
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Zapewne wina plików odnawialnych z tym spolszczeniem nawet po przeinstalowaniu. Spróbuj zainstalować grę i mod w innych folderach. Powinno załatwić sprawę.

  3. Użytkownicy którzy uznali post VarostPL za przydatny:


  4. #13
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Spróbuj odpalić plik cleaner.bat jest w głównym katalogu MOS.

  5. #14
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Miałeś racje podziałało zainstalowałem całego medivala poza folderem Program Files (x86) wraz z modem. Z tego co się orientuje mody czasem lubią nie działać jak powinny w tym ze folderze, gdyby nie to ze miałem kilka innych modów zainstalowanych to przeinstalował bym go od razu ale mimo wszystko dzięki za rade.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •