Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Kampania Online YouTuberów na podstawce

  1. #31
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Fajnie, że mi ufacie... Będzie zrobione tak, że nie będzie można mieć żadnych wątpliwości co do uczciwości tego losowania.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #32
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Nie chodzi o twoją osobę, chodzi o sam fakt losowania frakcji do gry przez jednego z graczy. Naturalne jest, że mogą się pojawić podejrzenia. Szczególnie, że jeden z KO-wców mi się kiedyś chwalił, że brał udział w bardzo sprawnie zrobionej ustawce.
    Jeśli nie chcesz oddawać losowania Domenowi, możesz zrobić film tak, że nie będzie szans na ustawione frakcje, tak jak ja do ameryk robiłem z kapeluszami. Eliminuje się wtedy oskarżenia o oznakowani kartek (klasyk przy kantowaniu w hazardzie amatorskim ). Wtedy czepialscy będą mogli oskarżyć jedynie o to, że losowałeś ze 100 razy, aż wpadła korzystna frakcja XD
    Ale na poważnie. Nie chodzi tu o oskarżenie, że będzie kantowanie. Chodzi o to, że takowe może nastąpić już po losowaniu. Zgłaszam ten problem, bo ludzie mi o tym pisali i o swoich podejrzeniach. Lepiej zaradzać niż leczyć.

  3. #33
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Nie będą mogli oskarżyć nawet i o to.
    Na przyszłość proszę jednak wszystkich, którzy mają jakieś sprawy czy wątpliwości, żeby od razu szli z tyn do mnie jako organizatora. Chcecie osoby z zewnątrz żeby mieć pewność co do uczciwości losowania? Nie ma problemu, już zagadałem do kogo trzeba. Czy ktoś ma jakieś zarzuty co do osoby Lorda Legionisty, który przeprowadzał już wiele losowań w tym do Mistrzostw Polski w Rome II?
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #34
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Miałbym jeszcze jedna sprawę. Pisałeś, że będziemy publikować filmy z 4 turowym opóźnieniem. Nie przyjmujemy modelu z ameryk? A jeśli nie przyjmujemy, to nie powinniśmy zacząć publikować filmów już z ameryk, by drugie KO było przed trzecim ?

  5. #35
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    W Amerykach chcieliście wypróbować jakiś inny system to ja tam mogę się dostosować. Poza tym przy 4 turowym opóźnieniu musimy czekać na 5 turę bo 4-4=0 a 0 tury nie graliśmy Ta kampania i tak raczej będzie WKO-YT #1 ewentualnie ameryki się przemianuje na #3. To jakie będzie opóźnienie w tej kampanii to też jeszcze będzie temat do dyskusji czy zmniejszyć, zwiększyć czy zostawić jak jest, wiadome jest tyle, że opóźnienie będzie. Tak jak mówiłem, na razie jest ogólny zarys zasad, gdy ustalimy już skład osobowy kampanii wtedy wspólnie ze wszystkimi dopracujemy szczegóły takie jak długość opóźnienia czy rodzaj losowania frakcji.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #36
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Ok, thx za info

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •