Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61

Wątek: [DLC] The Empires of Sand - Culture Pack

  1. #11
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Huraaaaaaa ,może przy okazji doczekamy się jakiegoś FLC ?
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #12
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Gdy czytałem komentarze pod filmem to zauważyłem komentarz CA:
    There will be Free-LC alongside this DLC. We'll be talking about that more tomorrow. Even if you don't buy this DLC, your game will update with the new content allowing you to play against the Empires of Sand factions improved rosters. Over 50 units will be added to everyone's campaigns to give them a more diverse challenge.

    Więcej o Free LC jutro.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  4. #13
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Liczę na Armenię.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. #14
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Kupię to DLC (wreszcie będę miał czym pograć w tej Attyli), teraz tylko czekam info z FLC.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #15
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ja sam planuję kupić te DLC, ale w październiku mniej więcej. Samą kampanię Sasanidami wspominam ciepło, więc zapewne również nacjami pustyni będzie mi miło się grać - w końcu jakaś odskocznia od zalewu Europy imi... ekhem... barbarzyńcami

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #16
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Niby spoko, tyle że jakoś nie chce mi się grać w Attylę od dłuższego czasu, może jednak ten dodatek to zmieni. Skoro tych stron nie poruszyli w Rome, to chociaż tutaj się nimi pobawię. Z drugiej strony CA za bardzo ponosi w tej części z jednostkami fantasy, jeszcze parę DLC i Warhammer będzie się wydawał całkiem realistyczny. Jak tak dalej pójdzie to w Słowianach wpadną jakieś dziki bojowe czy inne dinozaury...
    Co do zakupu to najpierw poczekam na opinie i może jakąś promocję.

    We FLC najchętniej widziałbym frakcję z tej grupy co Hunowie, jakiś Roksolanów, Sarmatów czy coś około tego.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  8. #17
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja w FLC chciałbym 4 nacje pustynną i w tedy nią bym się pobawił, a zakup DLC odłożył w czasie.
    Niestety nacje barbarzyńskie z europy mnie nie interesują.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #18
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    A new update with free additional playable faction content will also drop on launch day - check out fan-produced podcast 'The Warcast' tomorrow for an exclusive reveal.
    Wczorajszy post na forum CA od Matty'ego. Czyli potwierdzone, że będzie darmowa nacja.
    W celu śledzenia podcastów "The Warcast" odsyłam do kanału lionheartx10
    https://www.youtube.com/user/lionheartx10/videos

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #19
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Co do frakcji FLC to moze być Armenia. Nie zawsze frakcja FLC jest powiązana z DLC. Może być to też pustynna, bo już kolejnego pustynnego DLC nie dadzą, a da się jeszcze kilka frakcji wcisnąć.

    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    (...)
    We FLC najchętniej widziałbym frakcję z tej grupy co Hunowie, jakiś Roksolanów, Sarmatów czy coś około tego.
    A ja uważam, że powinni ich wywalić z grupy Hunów i zrobić nową. Roksolanie i inni Sarmaci powinni wyglądać coś jak w Rome 2, a nie skośnoocy.

    Zrobili tak z Celtami, którzy na początku byli w grupie nordyckiej, to Sarmatom też się należy. W Rome 2 było chyba 18 różnych kultur pod względem rosteru jednostek i wyglądu, a tu mamy na razie 7. Całe szczęście że dali tych pustynnych dla urozmaicenia.

    Czekamy na Słowian i Sarmatów jako 2 osobne culture packi.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  11. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  12. #20
    Podczaszy Awatar LEGION
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    هندوکش
    Postów
    585
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Ja tam po cichu liczę, że osobna kampania jeszcze będzie, oczywiście Julian Apostata. Mod był świetny, okres też bardziej pasujący do Attyli, dlatego mam nadzieję, że CA mnie "zadziwi" i wypuści taką kampanię. Najlepiej w wersji pudełkowej ze wszystkim co dotychczas wydali. To byłoby coś.
    Tyberiusz wrócił na Capri..

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •