Strona 3 z 211 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 2103

Wątek: Viva la Bretonnia! Vive le Roi! (Warhammer 18+ !)

  1. #21
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Arathena

    Nie szkodzi, młody to i ogłady brakuje..... Arathena..... ściągnęła swój kaptur odsłaniając twarz... mówią na mnie też Czarna Wdowa....Ukłoniła się dyskretnie do rycerza, ale zaraz też odezwała się w kierunku ojca malca.... Odpuść mu Panie..... dziecko nie nauczy się chodzić zanim sie nie przewróci. Dostali już wystarczającą lekcję.

  2. #22
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Christophe Leroy

    Pokłonił się również jej po uwadze od jego pana i cicho jej odparł - Dziękuje pani za wybaczenie...

  3. #23
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Arathena

    Nie musicie mnie tytułować bo nie jestem urodzona w wysokim rodzie. Na zasługi i zaszczyty wolę zapracować. Szczęście było, że na przepatrywaczkę trafiły te dzieci i w porę nieszczęściu zapobiegłam, ale to nie jest powód by Panią mnie tytułować.... Uśmiechnęła się do Giermka..

  4. #24
    Asuryan
    Gość
    Christophe Leroy, Arathena Czarna Wdowa:

    Nie mógłbym odmówić prośbie tej, która ocaliła mych synów
    odrzekł kupiec Prawdę rzekli gdy wynajmowałem Twe usługi, żem lepszego przepatrywacza nie znajdę, bo jeszcze nikt z karawan którym przewodziłaś nie zginął. powiedziawszy to ruszył do drugiego z synów, leżącego pod drzewem. Podniósł go na ręce, a ten cały zesztywniał, wygiął plecy w łuk i odezwał się dźwięcznym donośnym głosem Pająk ku dwom koniom dęba stojącym zdąża, dane mu będzie dotrzeć i we dwie powrócić z kraju syren? po czym zwiotczał w ramionach ojca. Czyżby przez niego przemówiła Hel, bogini zmarłych, snu i proroctw? Giermkowi zaś zdaje się, że to głos Morra. Ludzie z karawany złączyli dłonie nadgarstkami, rozchylając palce na zewnątrz i unosząc je do swych czół, jak gdyby próbowali odpędzić zło symbolem kruka. Rycerz zesztywniał, na jego tarczy zawieszonej na łęku siodła widnieją na niebieskim polu dwa złote konie zwrócone do siebie i stojące dęba, a pod nimi złoty klucz.

  5. #25
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Arathena

    Staram się na chleb uczciwie zapracować więc usługi me poważnie traktuję....

    Gdy usłyszała nieprzytomnego chłopca. Dziwne rzeczy mogą przytrafić się gdy głowa ranna. Ostrożnie się z nim obchodzić trzeba....

    dlaczego wydaje mi się, że ten malec przysporzy nam jeszcze problemów?

  6. #26
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Christophe Leroy

    Dziwne to było... Ten głos... Przypomina mi on głos Morra. To jakiś znak od niego, zapowiedź czy co? - pomyślał i spojrzał na swego zesztywniałego pana, po czym zapytał się go - ​Panie?

  7. #27
    Asuryan
    Gość
    Christophe Leroy, Arathena Czarna Wdowa:

    Rycerz wzdrygnął się widocznie wyrwany z myśli głosem giermka i odezwał się donośnie Jesteście na mych ziemiach, a jeszcze myta nie zapłaciliście za korzystanie z traktu. Zwyczajowe wynosi złota moneta od nogi, dwie od kopyta i trzy od koła. Zwolnię Was z jego zapłaty jeśli zrezygnujecie z usług Aaratheny, by mogła wykonać dla mnie zadanie.
    Pozostali kupcy jęknęli, spojrzeli na przepatrywaczkę i rozłożyli ręce.

  8. #28
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Arathena

    Zwróciła się do kupców...

    Nasze drogi tu się chyba rozejść muszą. Dowiozłam was tu i jak do lasu nie wejdziecie to dalej sobie sami poradzicie. Spojrzała jeszcze na Pierre.... Baczcie na niego uważnie, bo nie wiemy czy majaczy czy może proroctwo jakieś niesie. Nie potrzebujecie już mych usług.

  9. #29
    Asuryan
    Gość
    Nie wymagam Aratheno byś podjęła się zadania, którego szczegółów nie znasz. Dwa tygodnie temu Skaveni napadli na mą rodową siedzibę. Myślałem, że w ataku tym straciłem całą swą rodzinę. Na szczęście doszły mnie niedawno wieści ze świątyni Vereny, iż ocalała z niego ma córka, Anna. Odnalazła się w Miragliano, w syreniej republice Tilei. Wysyłam tam Christopha, by przywiózł Ją do Couronne, gdzie muszę wnet się udać na królewską koronację. Twoja rolą było by zadbać o ich bezpieczeństwo podczas podróży. Oczywiście oprócz zwolnienia z myta zapłacę za fatygę. Pięćdziesiąt złotych monet jeśli przywiedziesz do mnie oboje, jeśli zaś tylko córkę, bo trakty do bezpiecznych nie należą, czterdzieści. Jaka jest Twoja decyzja? rzekł Tankred de Loiret.

  10. #30
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Arathena

    Nie przywykłam zmieniać już raz podjętej decyzji, a kupcom potrzebna już nie będę. Podeszła do swego konia i położyła mu dłoń na nozdrza..... popatrzyła mu w oczy..... i z wielką lekkością wskoczyła na niego, dosiadając go.... Z wyprostowaną głową zakładając kaptur na głowę... Zatem umowa stoi. Panie Christoperze Leroy, ruszać nam czas jeśli nie ma tu żadnych spraw.

Strona 3 z 211 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •