Strona 58 z 58 PierwszyPierwszy ... 848565758
Pokaż wyniki od 571 do 576 z 576

Wątek: Dyskusje ogólne

  1. #571
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Noyanie, miło Cię znowu tutaj widzieć. Oglądałem filmik zapowiadający ew. zmiany, najbardziej cieszą mnie:
    - najemnicy
    - eventy dla Zakonu
    - możliwość zmiany położenia miasta - Kraków, jakoś trudno zaakceptować go w obecnym miejscu.
    Nieco rozczarowało mnie niedodanie flot wojennych. Dlaczegóż nie dali możliwośći zagrania z nimi choć z bitwami jedynie z automat.?

    Nie pojąłem czego dotyczą zmiany w jednostkach, jeżeli jest to rebalans w kierunku poprawności historycznej a nie politycznej to byłaby to kolejna dobra zmiana.
    Oczywiście cieszy mnie Twoje poczucie odpowiedzialności za spolszczenie, to gwarancja solidnego tłumaczenia.

    W tej chwili zagrywam się w RDR 2 online, może jednak wkrótce powrócę do serii, 12.12 mamy dzisiaj. Do tego w dalszej części daty cyferki też się zgadzają, przestawiona jest tylko kolejność.
    Czekam na wiadomośći, komentarze. Brakło Cię w temacie AE, zainstalowałem sobie tą perełkę ale bez znajomości ang nie dałem rady. Może gdybym miał choć ułamek Twojego pozytywnego szaleństwa jakoś bym się zmobilizował.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  2. #572
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2019
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Istnieje możliwość instalacji bez steama?

  3. #573
    Wojski Awatar Dudzio
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Mam już dość czekania na Medka 3. Pora znaleźć substytut wśród modów!
    Szybki przegląd sceny moderskiej wskazał mi dwa tytuły:
    1. Medieval Kingdoms 1212 AD do Attila TW
    2. Medieval 1100 AD do TW: Rome 2
    Wolnego czasu mi nie starczy na granie w oba, więc czy możecie mi podpowiedzieć który z nich jest lepszy? Chodzi mi przede wszystkim o grywalność i klimat w stylu Medievala 2, mojej ulubionej części serii.
    Proc - Intel Core 2 Quad Q6600 G0 2.4GHz@3.0GHz| Pentagram HP-120 Karakorum | Mobo - DFI Blood Iron | Graf. - GeForce GTX 750 Ti
    Pamięć - 8GB Samsung @840MHz CL5 | Twardziel - SSD Micron M1100 256GB ; Samsung F3 HD103SJ 1TB 32MB
    PS4 500GB Glacier White| TV - Toshiba 40L7335DG | Monitor - Dell U2417H

  4. #574
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dudzio Zobacz posta
    Mam już dość czekania na Medka 3. Pora znaleźć substytut wśród modów!
    Szybki przegląd sceny moderskiej wskazał mi dwa tytuły:
    1. Medieval Kingdoms 1212 AD do Attila TW
    2. Medieval 1100 AD do TW: Rome 2
    Wolnego czasu mi nie starczy na granie w oba, więc czy możecie mi podpowiedzieć który z nich jest lepszy? Chodzi mi przede wszystkim o grywalność i klimat w stylu Medievala 2, mojej ulubionej części serii.
    Oba są bardzo dobre, jeden i drugie mają unikatowe mechaniki^^ dla samych modów, dobrze jakbyś sobie zerknął w ich opis, co sami autorzy tam zawarli. Jeśli chodzi o klimat Medka 2, to mechaniki z niego są zawarte w 1100 np. dyplomacja, nie masz już skypa, musisz graniczyć z kimś by rozmawiać, ale 1220 ma całkowite spolszczenie i kilka nowości zawartych na silniku gry Attyli 2. Po prostu, spróbuj wybraną nacja ja tak robię, Bizancjum zagraj w jednego moda, a potem w drugiego. Czyli wracasz do pkt wyjścia, musisz w oba mody^^...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  6. #575
    Wojski Awatar Dudzio
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Jak włączyć to spolszczenie w 1212 AD? Bo zmieniam język na Steam na polski i wychodzą jakieś niestworzone rzeczy Po angielsku jest ok.
    Proc - Intel Core 2 Quad Q6600 G0 2.4GHz@3.0GHz| Pentagram HP-120 Karakorum | Mobo - DFI Blood Iron | Graf. - GeForce GTX 750 Ti
    Pamięć - 8GB Samsung @840MHz CL5 | Twardziel - SSD Micron M1100 256GB ; Samsung F3 HD103SJ 1TB 32MB
    PS4 500GB Glacier White| TV - Toshiba 40L7335DG | Monitor - Dell U2417H

  7. #576
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dudzio Zobacz posta
    Jak włączyć to spolszczenie w 1212 AD? Bo zmieniam język na Steam na polski i wychodzą jakieś niestworzone rzeczy Po angielsku jest ok.
    Tak mówi Autor spolszczenia. Pozdrawiam

    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


Strona 58 z 58 PierwszyPierwszy ... 848565758

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •