Strona 52 z 58 PierwszyPierwszy ... 2425051525354 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 576

Wątek: Dyskusje ogólne

  1. #511
    Chłop
    Dołączył
    May 2020
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    No i mam kolejny problem. Dochodzę do 1340 r. i nie mogę ruszyć dalej tury. Czy na tym roku kończy się po prostu kampania czy mam jakiś błąd?
    Ktoś miał podobnie?

  2. #512
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Możliwe, że błąd, gdyż ja grając Anglią doszedłem do 1349 roku i po prostu zakończyłem kampanię, lecz mogłem dalej ruszać tury jak najbardziej Wbij na discorda medieval kingdoms i tam zgłoś to w dziale z błędami a na pewno ktoś Ci pomoże tutaj masz link - https://discord.gg/HheguQW

  3. #513
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez bot Zobacz posta
    no po kilkuletniej przerwie coś na co warto rzucić okiem
    odpaliłem Małopolskę i żeby nie było nudno na Jaćwingów
    fajna mimo wszystko bitwa (kawaleria wroga szybko reaguje) i podbiłem osadę
    i teraz tak,
    1. czy tylko mnie tak nie lubią, ze niepokoje nawet w Krakowie są , nie wspominając o Grodnie wciąż duże? edykt to mało, wojsko drogie...
    religia prawosławie 60% i rośnie, budynków religijnych i kapłanów brak (Kraków)
    2. kompletny brak dochodów - umów handlowych nie chcą ze mną podpisywać, z roli żołnierzy nie wyżywię
    nawet wyprawa na Jaćwingów generuje duże koszty. Są tu jakieś inne sposoby na powiększanie dochodów?
    a to dobre, gdzie taki Kraków ma mieć dość siły, żeby Jaćwingów podbijać? Krzyżacy historyznie podbijali prusy to z 3 x prawie upadli i utrzymywali się w kilu zamkach przybrzeżnych i odbijali od nowa- przez bunty. Ja grałem w to z pół roku temu to podbiłem Śląsk i Wielkopolskę dość szybko tylko odrzuciło mnie to, że zacząłem walczyć z jedną za drugą armią złożoną w 90 procentach z najtańszych włóczników i oglądałem na yt letsplaya gdzie to samo widziałem, co mnie odrzuciło od moda i już nie wróciłem Ja celowałem w podbijanie terenów w których nie będzie problemów z religiami.

    Medek 2 się nie starzeje z modami, a poziom trudności często większy niż w nowszych total warach (i to nie przez za duże bonusy dla AI, tylko jego zachowanie, szkolenie dobrych jakościowo armii, zależy od AI w modzie, bo jedne mają lepsze inne gorsze ale są dobre).

  4. #514
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Ogłaszam ludziska, że rozwiązałem problem nie poprawnego wyświetlania się populacji w posiadanych miastach, spolszczenie zaktualizowane, można śmiało grać

  5. Następujących 4 użytkowników podziękowało Noyan za ten post:


  6. #515
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Hej wlasnie czekałem głównie na ta łątke... zdaje sie widziałem cos na forum ze była jakas ogólna aktualizacja? 7.06 chyba.... Ale z tego co widziałem na steamie pliki dalej sa z 12 grudnia mianowicie pytanie czy Pliki na steamie zostsaly zaktualizowane?

  7. #516
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Aktualizacji nie było, a ten filmik, który Eutyches wstawił na forum, to były Q&A ze strony głównego twórcy moda,
    m.in mówił trochę o zmianach, jakie się pojawią w nowej aktualizacji Pewnie zapytasz czy wiadomo, kiedy ów aktualizacja będzie, to Ci odpowiem, że nie wiadomo, ale na pewno długo czekać nie trzeba, powinna być jeszcze w Lipcu.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Noyan za przydatny:


  9. #517
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    42
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    11
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Jak to jest z prowincjami/regionami? Rozpocząłem grę ale na mapie ogólnej widzę, że chyba zawsze jest tak i zależność prowincja/region jest 1 do 1 np. Prowincja: małopolska, region: Kraków. I innych regionów w prowincji nie ma. Po co są prowincje/regiony i co można z nimi robić? (a może mam jakiegoś buga? )

  10. #518
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Mechanika 1 miasto na 1 prowincje to świetna rzecz, zostało to wprowadzone bo w Medievalu 2 też tak właśnie było
    Po prostu mechanika populacji nie działałaby poprawnie gdyby było więcej miast w prowincji jak jedno
    Teraz chociaż podbijamy tereny jakie chcemy a nie takie, jakie wymusza na nas gra do uzupełnienie prowincji
    Ja widzę w tym same plusy szczerze mówiąc, takie miasta są silniejsze, zawsze mają mury, idealnie pasuje to do średniowiecza

  11. Użytkownicy którzy uznali post Noyan za przydatny:


  12. #519
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    42
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    11
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Ja nie twierdzę, że to zły pomysł. Tylko nie rozumiałem dlaczego jest podział na prowincje/regiony skoro zawsze jest jeden region w prowincji. Teraz to już jasne

  13. #520
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Wiesz co, po prostu nie da się usunąć mechanik prowincji więc zostało w ten sposób

Strona 52 z 58 PierwszyPierwszy ... 2425051525354 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •