Strona 48 z 58 PierwszyPierwszy ... 384647484950 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 576

Wątek: Dyskusje ogólne

  1. #471
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach
    79389354_2849818258390695_5534329729017970688_o.jpg

    Miałaś ktoś z was taki problem w menu wyboru frakcji?

  2. #472
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    522
    Otrzymał 485 podziękowań w 346 postach
    I jak jest z eventami? Podobnie jak "konkurencji" że filmiki pojawiają się z Attilą?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  3. #473
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 496
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    53
    Otrzymał 189 podziękowań w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez ordenus22 Zobacz posta
    Myślałem, że się nie doczekam, a tu taka miła niespodzianka Pytanko mam, można zmienić ilość tur na rok, bo mam 1 tura=1 rok.

    tu jest opisane jak to zrobić
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  4. #474
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach
    Cytat Zamieszczone przez defensywnylow Zobacz posta
    Pobierz script pack i włącz w opcjach modele 3D.
    Dziękuję za pomoc!

    Próbowałem zacząć kampanię Zakonem i Polską, ale mówiąc szczerze nie ogarniam za bardzo kampanii na tym modzie

    Jakieś rady jak rozegrać początek?

  5. #475
    Stolnik Awatar ordenus22
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    831
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 42 podziękowań w 23 postach
    Zmieniam w campaign calendar z 1 na 4 (value) ale nie wiem jak zatwierdzić zmianę. W pliku nie można zapisać tylko zapisz jako więc wybieram tą opcję zapisz jako i podmieniam plik, jak potem chcę sprawdzić to jest bz czyli 1.

  6. #476
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    522
    Otrzymał 485 podziękowań w 346 postach
    Cytat Zamieszczone przez ordenus22 Zobacz posta
    Zmieniam w campaign calendar z 1 na 4 (value) ale nie wiem jak zatwierdzić zmianę. W pliku nie można zapisać tylko zapisz jako więc wybieram tą opcję zapisz jako i podmieniam plik, jak potem chcę sprawdzić to jest bz czyli 1.

    W ciągu tygodnia aktualizowali modyfikację, a steam nie zawsze sprawnie to robi.
    Dlatego zerkam tutaj.
    Sugeruję od nowa wgrać wszystko.
    https://www.moddb.com/mods/medieval-...sion/downloads

    *******
    EDIT!!!

    Nie śledzę tego, bo wolę konkurencji modyfikację, choć coś widzę, że przyspieszyli ze zmianami, nie mówiąc że aktualizują swoje packi i przybyło trochę Chyba ją odpalę

    Wiem, że wiecie ale czasem proste rzeczy umykają


    EDIT EDITÓW!!!


    Cytat Zamieszczone przez wino Zobacz posta
    Wielkość mapy - wow, ilość frakcji - WOW, ogólne wrażenie WOOOOOW!!!!! No i ta muza w menu - z podstawki Medievala 2

    Nie mam Attyli jeszcze, bo mimo iż gra ma niemal 5 lat, to ze wszystkimi DLC kosztuje majątek, a nawet po ostatniej mega promocji całość kosztowała jakieś 180 zł. Czekam na wydanie moda, a jak się to zbiegnie z pięcioleciem gry to liczę na jakąś obniżkę ceny do wartość przystępnej dla zwykłego zjadacza chleba
    Jest obniżka, pewnie wiesz ale żeby mieć czyste sumienie , żebyś nie przegapił tylko, bo mody pod Attile są moim zdanie na dzień dzisiejszy najlepsze z gier ostatnich lat.

    https://store.steampowered.com/app/325610/Total_War_ATTILA/?curator_clanid=32991376


    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #477
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 496
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    53
    Otrzymał 189 podziękowań w 121 postach
    Jest obniżka, pewnie wiesz ale żeby mieć czyste sumienie , żebyś nie przegapił tylko, bo mody pod Attile są moim zdanie na dzień dzisiejszy najlepsze z gier ostatnich lat.


    ja już mam swoją kopię i to jeszcze taniej Bo jak się kupi wersję Total War: Attila - Tyrants and Kings Edition (Attila + Age of Charlemagne + Vikings Forefathers) to w cenie podstawki mamy 3 pozycje Niemniej jednak oferta zacna i polecam tym co nie mają jeszcze Attyli Dodam tylko, że powyższą pozycję kupiłem za 42 złocisze w polskim sklepie (nie jakimś podejrzanym handlującym CD keyami) a pozostałe dodatki również w przecenie na steam (też była obniżka o 66%). Razem 131 zł. Za tą kwotę otrzymujemy Attylę i Medievala III Ponadto jako fan Wikingów w promocji zakupiłem też Thrones of Britannia (obecnie również w przecenie 66%).

    EDIT: obecnie na x-komie
    Attila - Tyrants and Kings Edition za 40 zł, więc najlepsza opcja kupić właśnie to, a pozostałe dodatki na steamie
    Ostatnio edytowane przez wino ; 21-12-2019 o 09:50
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  8. #478
    Stolnik Awatar ordenus22
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    831
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 42 podziękowań w 23 postach
    Nie śledzę tego, bo wolę konkurencji modyfikację, choć coś widzę, że przyspieszyli ze zmianami, nie mówiąc że aktualizują swoje packi i przybyło trochę Chyba ją odpalę
    Czyli żeby pobrać te aktualizację to muszę odznaczyć subskrypcję i ponownie ją włączyć?

  9. #479
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    522
    Otrzymał 485 podziękowań w 346 postach
    Cytat Zamieszczone przez ordenus22 Zobacz posta
    Czyli żeby pobrać te aktualizację to muszę odznaczyć subskrypcję i ponownie ją włączyć?
    Ja powiem, co zrobiłem że chodzi bezproblemowo, 12 tur na rok.

    Z tej racji, że miałem od groma modyfikacji w tym o średniowieczu Arstudio, co się gryzie z modami, bo tam ciut inaczej się wgrywa pliki i też inne mody....

    Odinstalowałem Attile.

    Znalazłem wszystkie po nim Attile pozostałości i ręcznie skasowałem.

    Zainstalowałem grę i zmieniłem język na angielski.

    Wywaliłem wszystkie subskrypcje.

    Zainstalowałem tylko - 11 części TYLKO tego moda, kolejność niby dowolna nie powinno komplikacji, choć ja zrobiłem wg jakiegoś tam porządku.

    Gram Polską, chodzi jak brzytew, są eventy i spokojnie można nazwać to więcej niż alfa, będzie subforum przeniesione do modów skończonych - nie jedna gra ma mniej dopracowań.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. #480
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 496
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    53
    Otrzymał 189 podziękowań w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez ordenus22 Zobacz posta
    Czyli żeby pobrać te aktualizację to muszę odznaczyć subskrypcję i ponownie ją włączyć?
    nie trzeba, jak się uruchamia Steam (a przed startem gry uruchamia się zawsze) to wszystkie mody zawsze aktualizują się same
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  11. Użytkownicy którzy uznali post wino za przydatny:


Strona 48 z 58 PierwszyPierwszy ... 384647484950 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •