Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Intro

  1. #1
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach

    Intro

    I potem taki motyw, że nie masz komu dać zastępstwa, bo masz ze wszystkimi wojnę... Przypał

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam propozycje, jeśli ktoś posiada jakieś tam umiejętności to może wykona dla wszystkich wspólne intro dla serii żeby wszystkie odcinki tworzyły zgraną całość, co o tym sądzicie?

  3. #3
    Wojski Awatar ananasek32
    Dołączył
    Apr 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach
    Jestem za
    Ostatnio edytowane przez ananasek32 ; 28-09-2015 o 12:26

  4. #4
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wojtascythe Zobacz posta
    I potem taki motyw, że nie masz komu dać zastępstwa, bo masz ze wszystkimi wojnę... Przypał
    Ja tam sobie jakoś poradzę ;P

    Co do Intra to przy Krzyżakach miałem pewien pomysł, który ostatecznie nie wypalił (dzięki Temer!) i można by go wykorzystać teraz. Mianowicie:
    Zrobić powolny przelot kamerą na toggle_fow nad państwem każdego z graczy + pokazać jego maszerujące, szarżujące i walczące charakterystyczne jednostki. W tle epicka muzyka + konferansjer przedstawiający YouTuberów i państwa, którymi zagrają. Czyli konferansjer mówi: Wielki Mistrz Malborka - Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego podczas przelotu nad państwem i potem wojska. Problem w tym, że przy 17 graczach to intro będzie niesamowicie długie. Dlatego to zrobilibyśmy jako teaser a jako intro skrócona wersja tego z konferansjerem i dynamicznie pojawiającymi się napisami, w tle walczące wojska wielu frakcji na raz, pościgi i wybuchy, mogą być rozmazane by wyeksponować napisy.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #5
    Wojski Awatar ananasek32
    Dołączył
    Apr 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach
    Jestem za. Fajnie by było, gdyby każdy uczestnik opowiadał o swoich Państwach swoim głosem. Wiem, że czasochłonne, ale efekt byłyby extra

  6. #6
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Uważam, że nie byłby. Byłby raczej dziwny.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #7
    Wojski Awatar ananasek32
    Dołączył
    Apr 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach
    Jak chcesz
    Ją tylko podałem przykład

  8. #8
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Szczerze mówiąc to planowałem zrobić swego rodzaju trailer na którym byłoby przedstawienie wszystkich youtuberów i ich frakcji, nawet mam już wizję jak by to wyglądało i część materiałów, aczkolwiek może to wyglądać trochę amatorsko...
    Jak chcecie to mogę to dokończyć, jednak do intra raczej się nie nada to będzie coś w stylu "WKO - Official Trailer"

  9. #9
    Wojski Awatar ananasek32
    Dołączył
    Apr 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach
    Zrobić można. Pokażesz, jak będzie fajne i chłopakom się spodoba, to będzie git

  10. #10
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    To zróbmy tak: niech ktoś kto się czuje na siłach nagra te przeloty nad państwami i sceny walk przy wyłączonym UI (Enter żeby odznaczyć wszystkie jednostki) a potem niech prześle to już zmontowane mi a ja wtedy dogram do tego głos i muzykę.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •