Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920
Pokaż wyniki od 191 do 198 z 198

Wątek: Problemy z MOS

  1. #191
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć,
    Ostatnio postanowiłem odświeżyć sobie pamięć i zagrać w Third Age z MOS-em. Zainstalowałem wersje 1.7 z submodami od Arvena z tematu "Submod Aravena i Jakien Kolwiek do MOS 1.7''. Po paru turach grania Elfami z Lorien pojawia się problem. Otóż po podbiciu Morii miasta nie posiadające zarządcy przechodzą w stan autozarządzania mimo, że przy rozpoczęciu kampanii odznaczyłem taką możliwość. Próbowałem już parę razy rozpoczynać kampanię ale problem się powtarza po około 12 turach. Da się to jakoś ręcznie wyłączyć ?
    A i drugie pytanko istnieje jakiś skrót klawiszowy do automatycznego szeregowania armii ze względu na typ jednostki na mapie kampanii? Do uzupełniania jednostek używa się klawisza M ale pamiętam, że kiedyś szło je jeszcze uszeregować.
    Pozdrawiam.

  2. #192
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Przed rozpoczęciem kampanii zaznaczyłeś opcję zarządzanie miastami jak rozumiem? Z tego co piszesz to raczej tak.

  3. #193
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzięki za odpowiedź. Tak, przez parę tur jest wszystko w porządku to znaczy mogę sterować miastem bez zarządcy.Później jeżeli wyjdę z miasta zarządcą to automatycznie przechodzi do zarządzania automatycznego. Da się to co prawda wyłączyć (odznaczając budowanie i rekrutowanie ręcznie) ale i tu czasami następuje problem ponieważ pod koniec tury nie wiadomo dlaczego niektóre miasta znowu przechodzą w stan autozarządzania bez mojej ingerencji (w tym czasie nie wchodziłem ani nie wychodziłem z miasta żadnymi oddziałami). Jest to irytujące ponieważ co turę muszę sprawdzać, które miasta co mają ustawione w zarządzaniu. A co do drugiego pytania coś? ktoś? chyba, że sobie to ubzdurałem xd

  4. #194
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Przed nową kampanią usuń plik map.rwm z base i koniecznie zaznacz opcję zarządzaj miastami. Powinno być ok. Co do odpowiedzi na drugie pytanie chyba taka opcja nie istnieje. W każdym razie nigdy o tym nie czytałem. Pod którymś z klawiszy funkcyjnych są skróty klawiszowe w grze. W tym wspomniane M przy doszkalaniu, tam poczytaj. jak tam nie ma, to opcja nie istnieje.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 30-01-2017 o 17:17

  5. Użytkownicy którzy uznali post Araven za przydatny:


  6. #195
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Po reinstalce MOS'a i usunięciu przed kampanią map.rwm zaczęło poprawnie działać. Dzięki Araven

  7. #196
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ja mam taki problem z jednostkami że mam strasznie mało jednostek w oddziałach.Kiedyś jak grałem to miałem po 121 żołnierzy w oddziale lub więcej a teraz mam po 42.Jak mam zwiększyć liczbę jednostek w oddziale miał ktoś taki problem jak ja?

  8. #197
    Podstoli Awatar GRUHA
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    ustawienia grafiki/gry lub tak juz jest w modzie
    - Jesteś.. - Tak szaleńcem -Więc.. -Nie, nie zabije cie, tylko bede się tobą bawił jak dziecko zabawką odrywając każdą cześć i czerpał z tego wielką przyjemność

    Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius
    Arnaud Amaury

  9. #198
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    @kaszakasr Zwiększ w opcjach video gry skalę oddziałów na maksymalną, teraz masz albo małą lub średnią

Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •