Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Wielkie Mistrzostwo Malborskie Narodu SUNTZUskiego

  1. #21
    Wojski Awatar ananasek32
    Dołączył
    Apr 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach
    "Oczywiście, że podtrzymujemy ofertę umowy handlowej! Musicie spróbować naszych makaronów!" - Rzekł szczęśliwie kupiec Wenecki

  2. #22
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Władco WMMNS, potwierdzamy naszą propozycję umowy handlowej, a także zobowiązujemy się nie atakować waszych kupców.
    Jednak - z uwagi na odmowę sojuszu, i choć nie szukamy zwady - w tym momencie sensu nie ma w przyjmowaniu tak krótkiego Paktu o Nieagresji, jest to dla nas bezsensowny zabieg który pokazuje niski poziom zaufania wobec naszego Królestwa.

    Jeżeli zaś chodzi o nasz całokształt, ostatnimi czasy po śmierci ostatniego władcy - na Duński tron wstąpił pewien potworny wiking który nie tylko pragnie odmienić państwo ale i nasze świeckie tradycje.

  3. #23
    Łowczy Awatar Strateg PL
    Dołączył
    Sep 2015
    Lokalizacja
    Gdynia, Polska
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Witaj o wielki, szlachetny Mistrzu! Przybywam w imieniu Sułtana Stratega, władcy Nilu. Pan mój chciałby rozpocząć handel między naszymi krajami jak również wymienić się informacjami o mapie. Sułtan Strateg ma nadzieje, że w przyszłości zaowocuje to korzystną dla obydwu stron współpracą. Czy zgodzisz się szlachetny Panie?

  4. #24
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Przedstawiona przez was oferta nie jest dla nas korzystna w obecnym kształcie. Dorzućcie coś a rozważymy podjęcie handlu.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #25
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Król Mediolanu akceptuje ofertę w obecnej formie i wyraża zadowolenie z pozytywnego przebiegu negocjacji.

  6. #26
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka Zobacz posta
    Jednak widząc wasze uśmiechnięte twarze, wiem, że dobrze się bawiliście. Hmm... Nie widzę jedynie francuskiego ambasadora, Tuff I obiecał mi, że przyśle swojego."
    Na co angielski dyplomata woła: "A był tutaj żabojad jeden ale się obraził, bo nikt po francusku nie mówił a i jemu samemu nie chciało się łaciny nauczyć! Ha!"
    "No cóż, w takim razie będziemy musieli poczekać aż Tuff I przyśle kogoś bardziej wyedukowanego."
    Mua z językiem problemu nie mamy, ale wy skoro macie to jest takie coś co sie Google nazywa. Można do woli używać i za darmo dają . No chyba że internetu nie macie, to możemy wam kabla podać.

  7. #27
    Łowczy Awatar Strateg PL
    Dołączył
    Sep 2015
    Lokalizacja
    Gdynia, Polska
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Wielki Mistrzu! Pan mój po zastanowieniu się z możnymi królestwa, oprócz handlu proponuje również wymianę informacji o mapie! Czy te warunki są korzystne szlachetny Panie?

  8. #28
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Mamy rok 1080 i nie wiemy co to jakieś gogle czy internety.
    Widzimy również, że sułtan egipski nie wie co to znaczy "dorzucić coś".
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #29
    Łowczy Awatar Strateg PL
    Dołączył
    Sep 2015
    Lokalizacja
    Gdynia, Polska
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    A czego jej szlachetność sobie życzy?

  10. #30
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Zgodzimy się na handel i wymianę map jeśli przekażecie nam 300 florenów. Nasze państwo jest tak bogate w różne towary, że natychmiast ci się to zwróci. Korzystna oferta, prawda?
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •