Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Wymiana książek

  1. #1
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach

    Wymiana książek

    Witam. Posiadam w domu mnóstwo książek, z których części w ogóle nie czytałem, bo albo temat Mnie nie interesuje, albo Mnie nie wciągnęły. Z tego też powodu wpadłem na pomysł, że wymieniłbym się dwoma pozycjami w zamian za inne, które mogłyby Mnie już zaciekawić.

    Pierwsza pozycja to: "Rzeczpospolita Wazów" t.2 Henryka Wisnera, którą kupiłem lata temu za grosze w Księgarni Sowa w Krakowie podczas jej likwidacji ^^


    Druga książka to:
    "Kronika powstań polskich 1794-1944", która byłą całkowicie nie trafionym prezentem, gdyż tym, czego nie trawię z naszej historii to okres powstań oraz XX wiek... W moim wypadku nacisk w szkole na historię Polski spowodował obrzydzenie do pewnej jej części...


    Pierwsza książka ma pewne ślady zużycia, ale minimalne - spowodowane głównie leżeniem pod stosem innych książek. Druga to de facto nówka nie śmigana z obwolutą.

    Czekam na propozycje książek, które ktoś byłby chętny mi dać z jedną z nich lub obie. Interesujące Mnie tematyki to: średniowiecze w Hiszpanii, wojna Dwóch Róż w Anglii, wojna 30-letnia, wojny włoskie, wojna o niepodległość Niderlandów oraz wszystko co się wokół tejże republiki kręci.

    PS
    Mogą być też jakieś ciekawe biografie władców etc.
    Ostatnio edytowane przez Henryk5pio ; 21-10-2015 o 14:27
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •