Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Steam, kwestia podstawki i dodatku

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Steam, kwestia podstawki i dodatku

    Witam kilka dni temu zakupilem Medievala 2 oraz dodatek kingdoms. Medieval 2 dziala dobrze lecz gdy chce uruchomic dodatek to pisze : ''Nie dalo sie uruchomic gry (brakujacy plik wynonywalny). Zauwazylem tez ze w folderze z gra nie ma pliku ''kingdoms.exe''. Ponad to gdy chcialem zainstalowac patcha 1.5 aby zainstalowac mod Third Age instalator odmowil poniewaz nie znalazl dodatku Kingdoms a na Steam pisze ze dodatek jest zainstalowany. Prosze o pomoc

    Pozdrawiam.

  2. #2
    sadam86
    Gość
    Skoro to wersja Steam zrób spójność plików, co do instalacji modów http://forum.totalwar.org.pl/showthr...a-wersji-steam zrób jak w poście 2. Z tego co wiem Steamowa wersja nie ma rozbicia na Medka i Kingdomsy, instalując/rejestrując klucz na Staemie otrzymujesz całość w jednym pakiecie, a przy odpalaniu wybierasz czy chcesz grać w czystego Medka czy kampanię z dodatku. Co do patcha nie trzeba go instalować bo Steam pobiera już spatchowaną wersję gry.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Sprobuje i dam znac co i jak

    Pliku zadnego nie brakowalo ale za to teraz zauwazylem ze moge odpalic osobno kazda kampanie z dodatku i moge zagrac. Ale czy w folderze z gra nie powinno byc kingdoms.exe?

    Używaj opcji Edytuj, nie dubluj w krótkim odstępie czasu postów
    Sadam86

  4. #4
    sadam86
    Gość
    W Steamie nie ma, po prostu na tej platformie połączyli podstawkę i dodatek w jedną grę z jednym .exe

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jednak pojawil sie nowy problem. Gram na modzie Third Age 3.2 i podczas niektorych oblezen lub bitew wyskakuje blad : ''Medieval II Total war napotkal" tylko tyle tam pisze. Wie ktos moze czym moze byc to spowodowane?

    Pozdrawiam

  6. #6
    sadam86
    Gość
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...emy-techniczne a to już odsyłam do wątku moda.

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Exclamation Błąd?!?

    Witam, mam problem z dodatkiem. Otóż zakupiłem Medka 2 złotą edycje z dodatkiem na steam. Po zainstalowaniu podstawki nie mogłem znaleść dodatku. Na steam pisze że go mam, w folderze są w zakładce "mods" kampanie ale jak uruchamiam Medka to mam tylko podstawkę . A, bym zapomniał, w folderze nei znalazłem pliku o nazwie kingdoms.exe.

    Bardzo proszę o pomoc.

  8. #8
    sadam86
    Gość
    Steam Medka 2 i dodatek Kingdoms traktuje jako jedną grę, więc kingdoms.exe nie ma, odpalając kampanię Medka powinieneś mieć możliwość wybory czy grasz w podstawkę czy w którąś kampanię z dodatku.

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nie mam, jak włączę Medka to mam tylko podstawkę, nie ma komunikatu o dodatku

  10. #10
    sadam86
    Gość
    Sprawdź spójność plików, może pomoże.

  11. Użytkownicy którzy uznali post sadam86 za przydatny:


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •