Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Steam, kwestia podstawki i dodatku

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Prawy przycisk myszy na nazwie gry w bibliotece gier i powinieneś mieć do wyboru którą kampanie chcesz odpalić.

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jak to się robi?

    A jak można rozegrać wielką kampanie, tą z wyborem ulubionej frakcji bo nie zauważyłem tego

    Nie dubluj postów, używaj opcji Edytuj
    Sadam86



    Radzę przeczytać regulamin zanim cokolwiek więcej napiszesz. Tam znajdziesz listę "czego nie należy robić".
    S
    Ostatnio edytowane przez Samick ; 02-11-2015 o 16:14

  3. #13
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Mam problem! Długo przekonywałem się do steama ale w końcu go zamontowałem do M2TW (wersja gold - nie miałem innego wyjścia) a następnie parę modów. I wszystko było OK do dziś, gdy przed chwilą coś zamknęło mój dostęp do programu. Wszedłem więc na stronę i przy próbie zalogowania dowiedziałem się, że steam mnie zablokował bo jego podejrzenia wzbudził fakt, że zalogowałem się na nowym komputerze. Pominę fakt, że dostałem wiadomość, że stosowny kod został mi wysłany mailem (a początkowo nic nie wysłano, dopiero za drugim razem) ale nawet po wbiciu kodu i zalogowaniu się na stronę nie mam dostępu do gry!!! Co jest u licha. Gdy wypuszczano Empire właśnie z powodu Steama zrezygnowałem z grania w TW. Teraz się przełamałem i znowu taki numer.... O co tu chodzi? Dodam, że dostanie się do pomocy technicznej graniczy z cudem. To jest jakiś horror... Da się to wyjaśnić?

  4. #14
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Nie ma żadnego znaczenia skąd się logujesz na Steam (inny komputer lub smartphone).Zreinstaluj grę i daj znać co i jak.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  5. #15
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Czyli muszę wszystko na nowo instalować?! Steam swego czasu już raz mnie do siebie zraził - teraz sytuacja się powtarza. to co się mogło stać? Gdy wychodziło Empire (ile to lat temu było?!) zamontowałem steama ale potem zrezygnowałem z gry i go odinstalowałem gdyż były problemy techniczne z pobraniem gry (cyrki się wtedy działy). Robiłem to na swoim PC, teraz jednak kupiłem sobie dobrego laptopa i postanowiłem powrócić do steama po kupnie M2TW złota edycja (kwestia wygody by nie wkładać za każdym razem do gry modami płytki). Rozumiem, że mnie pamiętał, ale przeszedłem proces weryfikacyjny. A teraz znowu?! Zaczynam się zastanawiać czy jest sens. Wygoda wygodą ale... Ile razy się to powtórzy?

  6. #16
    sadam86
    Gość
    Jak zmieniłeś kompa to standard, że Cię Steam nie poznał i weryfikuje, a że z weryfikacją bywa różnie to już inna sprawa. Ta na maila bywa zawodna, ja mam przez fona i jakoś ten sposób działa i nawet spam nie przychodzi

  7. #17
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Steam ma swoje dziwne fochy to fakt ale na szczęście jednak również posiada o wiele więcej zalet.Jestem przekonany że Twój problem jest natury czysto...biurokratycznej .


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  8. #18
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Steam ma swoje dziwne fochy to fakt ale na szczęście jednak również posiada o wiele więcej zalet.Jestem przekonany że Twój problem jest natury czysto...biurokratycznej .
    Pociecha to średnia. Wgranie wszystkiego na nowo zajmie mi mnóstwo czasu! Jedyna zaleta tego jest taka, że sobie od razu wgram EB 2.1 (mam póki co 2.01) - do tej pory mi się za bardzo tego robić nie chciało. Pytanie tylko, czy takie "fochy" steam ma często? Bo przecież na nowym komputerze już grałem i wszystko wyglądało OK. Jak takie numery będzie mi robił co miesiąc to...

  9. #19
    Asuryan
    Gość
    Takie "numery" - weryfikację logowania - będzie Ci robił co zmiana komputera i co logowanie się na steam za pomocą jakiejkolwiek przeglądarki. Jeśli nie będziesz logował się na swe konto z innego komputera/przeglądarki, to nie będzie Ci takich "numerów" w ogóle robił.

  10. #20
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aztec Zobacz posta
    U mnie niestety nie działa, mam oryginalnego Medieval Total War Złota Edycja
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Ja ściągnąłem ze steama w promocji za parę złotych i śmigało elegancko na win7
    Mam wersję pudełkową bodajże z 2007 roku i po wbiciu klucza gra mi działa na Steamie pod W10 bez zarzutu.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •