Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Age of Sigmar

  1. #1
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 13 podziękowań w 13 postach

    Age of Sigmar

    Wrzucili filmik z figurkami do Lizardmenów - czyli Seraphon po nowemu

    https://www.youtube.com/watch?v=1eR5SSwPUHw

    Jak pisałem w temacie o warhammerze uważam tą grę za kupę z wielu powodów; ale figurki fajne.

  2. #2
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Owszem,niezłe, szkoda tylko że Lizardmeni byli dużo fajniejsi,ciekawsi i ładniejsi bez żadnych kosmo udziwnień i nie wiem dlaczego ale te tutaj mi się trochę kojarzą z Tyranidami....

  3. #3
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Tyle, że Tyranidzi byli spoko, a tu mam wrażenie, że jak zwykle przy AoS GW poleciało po całemu.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #4
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    No byli,chodzi mi o to jak wyglądają te figurki,pierwsze skojarzenie to właśnie Tyrki

  5. #5
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Widać za płytko poznałem Warhammera, bo mi w dalszym ciągu Lizardmeni nie pasują do tego uniwersum. Po prostu. Nie mogę ich sobie włożyć między łowców czarownic a wojowników chaosu, między orki a krasnoludy, między dobre a złe elfy. Jakoś inteligentne dinozaury dosiadające innych dinozaurów wydają mi się za bardzo odjechane na ten świat. Nawet mając na uwadze inteligetne szczury w postaci Skavenów.
    Nie wiem czy wiecie, ale te modele niestety nie zostały na nowo stworzone na potrzeby Age of Sigmar. GW poszło na łatwiznę i tylko przepakowało te modele na okrągłych podstawkach do pudełek z dopiskiem AoS. I dodało podręcznik, który podobno niestety nie popycha fabuły naprzód (choć podejrzewam, że niedobitki fanów Warhammera FB i tak odetchną z ulgą, że tempo zmian trochę zwolniło ).
    Osobiście nie mogę doczekać się co zrobili z Krasnoludami. O ile podejrzewam, że Red Slayers to będę te krasnoludy bardziej klasyczne, podobne do innych krasnoludów z innych uniwersów, tak ze Steamhead Duardin wiążę pewne nadzieje. A mianowicie chodzi mi tutaj o "Steam" z nazwy. Liczę, że zrobią z nich brodatych wariatów w zupełnie odjechanych maszynach parowych. Naprawdę, po cichu liczę na parowe mechy. Takie rzeczy już się widziało w grach wideo. Przepiękne figurki mogłyby z tego pwostać.

  6. #6
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    A mnie właśnie na odwrót. Mimo, że są ciężcy do ogarnięcia jak fabuła Demonów w Heroes VI, to jednak z czasem się do tej rasy przekonałem (mowa tu o Jaszczuroludziach i Slannach). Głównie dzięki wątkom i ich zachowaniu wobec intruzów.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A mi się wydaje, że http://grandgamer.pl/warhammer-age-o...-age-of-sigmar jest warte polecenia pod każdym względem, a nie tylko bo mają fajne figurki. Na wielu forach właśnie się spotykam z negatywnymi opiniami, ale ja osobiście żadnych minusów nie dostrzegam. Może po prostu podejść do niej ze świeżym umysłem, a nie jakimiś konkretnymi oczekiwaniami, wtedy się zauważy jej walory, a nie przywary. Szczególnie można polecić początkującym, którzy powoli wchodzą do świata gier bitewnych.

  8. #8
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Flowek Zobacz posta
    A mi się wydaje, że http://grandgamer.pl/warhammer-age-o...-age-of-sigmar jest warte polecenia pod każdym względem, a nie tylko bo mają fajne figurki. Na wielu forach właśnie się spotykam z negatywnymi opiniami, ale ja osobiście żadnych minusów nie dostrzegam. Może po prostu podejść do niej ze świeżym umysłem, a nie jakimiś konkretnymi oczekiwaniami, wtedy się zauważy jej walory, a nie przywary. Szczególnie można polecić początkującym, którzy powoli wchodzą do świata gier bitewnych.
    Mi nie chodzi raczej o to, jak się spisuje jako bitewniak, bo ja np. nie znam zasad Warhammera Fantasy Battle. Mnie głównie chodzi o stek bzdur, który twórcy nawrzucali - a tym właśnie fabularnie jest Age of Sigmar. A już w ogóle same uniwersum Warhammera przybił End Times. Właśnie to jest największą wadą Age of Sigmar - robienie czegoś, co w ogóle w Warhammerze Fantasy nie winno być - "Stormcast Ethernal" rodem z Warhammera 40.000, który nijak mi nie pasuje do WFB.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #9
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Wchodzę w Age of Sigmar Zakochałem się w BeastClaw Raiders...
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  10. #10
    Asuryan
    Gość
    Jako bitewniak AoS może być lepsze od WFB. W klasycznym młotku rozgrywka była regimentami figurek (pomijając generałów, bohaterów i magów). Z tego co się orientuję w AoS tak samo jak w WH40k gra się pojedynczymi modelami, a nie całymi klockami oddziałów. Jednak gra zupełnie nie leży mi klimatem, w odróżnieniu od WFB (tak do 5 edycji).

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •