Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Zmiana stolicy

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Zmiana stolicy

    Witam

    Podczas kampanii gdy już miałem żelazo postanowiłem wybudować warownię watażki. Okazało się, że mogę wybudować to tylko w stolicy, ale zaraz... pierwsze miasto zajęte stało się stolicą a to było to miasto. Okazało się, że stolicą teraz jest jakaś tam inna mieścina, nie zmieniałem stolicy (swoją drogą nawet nie wiem jak i czy nawet można) ktoś wie jak zmienić stolicę? i dlaczego zmieniło mi stolicę podczas kampanii bez mojej wiedzy?

    edit

    i czy to normalne jak władca jakiegoś państwa ma 150 lat?
    Ostatnio edytowane przez Vexv ; 22-11-2015 o 22:39

  2. #2
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vexv Zobacz posta
    Witam

    Podczas kampanii gdy już miałem żelazo postanowiłem wybudować warownię watażki. Okazało się, że mogę wybudować to tylko w stolicy, ale zaraz... pierwsze miasto zajęte stało się stolicą a to było to miasto. Okazało się, że stolicą teraz jest jakaś tam inna mieścina, nie zmieniałem stolicy (swoją drogą nawet nie wiem jak i czy nawet można) ktoś wie jak zmienić stolicę? i dlaczego zmieniło mi stolicę podczas kampanii bez mojej wiedzy?
    Stolicę możesz zmienić na dwa sposoby:
    -poprzez jej utratę na rzecz innej frakcji
    -porzucenie dzielnicy w której się znajduje
    Wówczas jest przenoszona automatycznie do najbliższej dzielnicy a jeśli ponownie zaanektujesz ziemie na których pierwotnie się znajdowała stolica zostanie ona tam przeniesiona kolejny raz.Niestety nie ma opcji żeby samemu móc wybierać która konkretnie osada ma być sercem państwa.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2021
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, pobierz edytor edit esf 1.1, otwórz startpos.esf bądź zapis gry, otwórz frakcje, 8 i 9 pozycja to stolica, z regions znajdź numer regionu, wklej zamiast 8 i 9 pozycji z factions.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •